Přejít na obsah

martar

Doporučené příspěvky

Ahojte vsichni,

 

mam dve nove zpravy. Dnes jsem byl se svym kamaradem AD. Spona GS je na ceste!!! :cheers:vybiralo se podle katalogu, tak jeste nevime jestli to bude sedet🙏. Ale kamarad je kluk sikovna, a kdyz to nepujde domluvil se s dodavatelem, ze ji vratime. A mozna me pry ani nezrujnuje financne.. 

Dnes jsem jako prvni v obchode videl nazivo nove Babyny:jawdrop:. Panove, damy, chlapci a devcata ja nemam slov. Kratce - neuveritelne ; pohodlny na ruce ( asi ta vyska ) luneta uplne presne dospelacke trikila. Brus z profilu, vysoka pekne masivni.. Neuveritelna modra toho cifru, vedle nich jsem mel mordou limotku Captain Willard a ani jsem si jich nevsimal.. POZOR - nevim co se stalo, ale spona neni takovy shit. Sorry, jinak to nejde. Tak jasne, ze jsou na 100% lepsi, ale uz te nenuti k vymene na prvni dobrou.. Nejakym zpusobem “ vyspela” .. Nevim jak jinak to nazvat. Doufam, ze je dam dokupy do Vanoc. Ten cas neni idealne rozlozeny - ale davam prachy dohromady!! Jsou super, ze me:notworthy:luxus. Musite se na ne mrknout, realita se ani neblizi fotkam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...