Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 17 minutami, tkol napsal:

Ja neviiim, modry suby v oceli, bicoloru, yg i wg? To mi neprijde jako logickej krok. Jeste navic kdyz modraky udelal tudor...

U tudoru si to vyzkoušeli a teď modrou daj na velkýho bráchu;-) je fakt že tý modrÿ je hodně ale jen na drahej modelech, teda vyjma YM, ale i ty jsou podstatne drazsi nez suby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noooo, navic ty modry yachty maji uplne jinou modrou, tu Datejustovou, ne tu ze Subu. Mozna by to i davalo smysl ze by na ocelovy Suby dali tuhle imho osklivejsi modrou a tu svetlejsi/sytejsi by nechali na gold modelech... Nechme se prekvapit, me by se libily ty celocerveny Suby, z tech bych umrel... ;) 

Upraveno uživatelem tkol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tikzot napsal:

Tak žes úchyl víme, ale co je moc;-)) jako malý 38 pro buchty do outfitu ještě možná;-))

Vubeeeec, cervena je super kombinovatelna a kdyby byl ten sunburst tak skvele udelanej jako u hulku, tak by to mohly byt i celkem “nenapadne” hodinky. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by se líbilo u klasického modelu OP 39 číselník v klasické rolex zelené a blue ice. Uvidíme co bude. Stejně to budou nějaké nedostupné modely. Já si nemůžu pomoc, ale mně se líbí nejvíc OP39 ikdyž vím, že je to entry level model, ale to mně vůbec nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...