Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

Ja bych se zvetsenych subu zas tak nebal. I kdyz pridali 1mm na pouzdru, tak zestihlili nozky a cele to vypada daleko vic subtilne nez 116610, takze zalezi, jak to bude na ruce a nedivil bych se, kdyby byly nakonec i pohodlnejsi.

Konce OP39 je skoda a tu divocinu s barvou cifru komentovat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 minutou, AndyAaron napsal:

Ja bych se zvetsenych subu zas tak nebal. I kdyz pridali 1mm na pouzdru, tak zestihlili nozky a cele to vypada daleko vic subtilne nez 116610, takze zalezi, jak to bude na ruce a nedivil bych se, kdyby byly nakonec i pohodlnejsi.

Konce OP39 je skoda a tu divocinu s barvou cifru komentovat nebudu.

Presne tak, z toho videa je to videt, to novy pouzdro v realu vypada diky tem uzsim nozkam mensi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OP 39 je naozaj skoda... tie nove farebne ciferniky sa mi pacia a pride mi to aj ako celkom zasadna vec. Osobne si nespominam ze by RLX niekedy mal hodinky v zltej a oranz. Teraz uz asi mozme cakat hocico... cerveny Sub a zlte Daytony :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy všichni co právě vyšilujete z "milimetru navíc": Kolik z Vás drželo v jedné ruce aktuální DJ41, v druhé ruce šupleru a nechápali že Rolexích 41mm ve skutečnosti není ani 40? 

Prostě upravili NC program na "maxicase" SUBy (do kterých pidistrojek 3235 pasoval už dávno) aby strouhal pouzdra s tenčíma nožkama pro širší tah - čímž ze všech aktuálních překupníků a "trezorových investorů" udělali kokoty s neaktuálním šrotem :smoke:

jZEjvbywIIhn0g8G.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cim vic nad tim premyslim, tim vic se mi nove Suby libi.

16610 byly klasika plechace, ale obcas uz mohly pusobit vintazne, spona hrozna a trosku me stvaly male indexy.

116610 - moderni look ke klasice, zvetsene indexy, keramika, ale ten tvar toho pouzdra se mi nikdy moc nelibil, posobily moc hamatne.

Nove 126610 - tady je to vse vyresene a mohlo by to jako komplet pusobit skvele. Vzlo si to vsechno dobre z obou predchozich modelu. Premyslim, jestli mi vadi ta roztec nozek 21mm a asi nakonec asi ne. Aspon by mi tam sedely remeny z Orient Bambino :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, tenge napsal:

Návrat kermitu je super..

 

...nové černé suby s takovou pompou a nic nového krom strojku..

 

Škoda ze tam nehodili tu modrou..

 

Škoda ze to jsou jen obrázky... reálný hodinky uvidíme za dlouhou dobu...

Reálné fotky hodinek zde: https://monochrome-watches.com/rolex-submariner-124060-41mm-no-date-2020-review-price/

vzhledem k tomu, že lehce po půlnoci byl  tenhle text zveřejněný, je jasný, že ty hodinky musel někdo nafotit a text editovat o něco dřív. Z čehož vyplývá, že pár vybraných  mimo Ženevu  mělo hodinky  v ruce před oficiálním uvedením, ale museli se zavázat žádné info ven neposkytnout před půlnocí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Vortex-Tempus napsal:

OP 39 je naozaj skoda... tie nove farebne ciferniky sa mi pacia a pride mi to aj ako celkom zasadna vec. Osobne si nespominam ze by RLX niekedy mal hodinky v zltej a oranz. Teraz uz asi mozme cakat hocico... cerveny Sub a zlte Daytony :D

Mimo sportovní řadu to měli vždy. Třeba řada Date se barvama jen hemžila včetně červený, oranžový, růžový,  Datejusty  byly kromě žlutý a červený i ve fialkový, bledě modrý, vínový atd... Hlavně v sedmdesátkách, to byl cirkus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, dr.sphinx napsal:

Já budu mít svoje 116610 buřtíky (i přes deset let existence a hafo vyrobených zdá se vlastně přechodný model) stejně dycky rád! Zaprvé jsem taky buřtík, zadruhý by mi apetit na nový byl stejnak platný jak stěrače u ponorky :) 

Nejpřechodnější model ze všech ocelových keramických subů byl ND, který se vyráběl jen osm let. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

27 minutes ago, Radek124 said:

Vy všichni co právě vyšilujete z "milimetru navíc": Kolik z Vás drželo v jedné ruce aktuální DJ41, v druhé ruce šupleru a nechápali že Rolexích 41mm ve skutečnosti není ani 40? 

Prostě upravili NC program na "maxicase" SUBy (do kterých pidistrojek 3235 pasoval už dávno) aby strouhal pouzdra s tenčíma nožkama pro širší tah - čímž ze všech aktuálních překupníků a "trezorových investorů" udělali kokoty s neaktuálním šrotem :smoke:

jZEjvbywIIhn0g8G.png

 

Nemyslim ze by ta rezerva chodu nejako extra zamavala so starsimi modelmi, skor naopak kvoli velkosti noveho modelu pojdu stare hore

z tych real fotiek a porovnavaciek tam neni vidiet rozdiel co do velkosti, mne sa pacia aj tieto nove aj stare maxi, 5 ciferne suby podla mna dizajnovo uz citit vek, 6 ciferne maxi modernejsi look a odvazne sa odlisuju a tieto nove taky blend medzi predoslimi dvoma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Radek124 napsal:
Vy všichni co právě vyšilujete z "milimetru navíc": Kolik z Vás drželo v jedné ruce aktuální DJ41, v druhé ruce šupleru a nechápali že Rolexích 41mm ve skutečnosti není ani 40? 
Prostě upravili NC program na "maxicase" SUBy (do kterých pidistrojek 3235 pasoval už dávno) aby strouhal pouzdra s tenčíma nožkama pro širší tah - čímž ze všech aktuálních překupníků a "trezorových investorů" udělali kokoty s neaktuálním šrotem :smoke:
 

 


40mm u rolexu je 40mm. A 39mm je 39mm. A 36mm je 36mm. Kup si lepsi supleru ;)

ale mas pravdu s prekupnikama - uvidime kam se posune aftermarket...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Cyber napsal:

Mimo sportovní řadu to měli vždy. Třeba řada Date se barvama jen hemžila včetně červený, oranžový, růžový,  Datejusty  byly kromě žlutý a červený i ve fialkový, bledě modrý, vínový atd... Hlavně v sedmdesátkách, to byl cirkus :)

Ano farby a hlavne pastelove boli vzdy ale taketo odtiene Doxa oranz a Breitling zltej som osobne nevidel... aspon nie za poslednych 10/20 rokov...

Kazdopadne mne sa tie farbicky pacia... obe modre, zelenu aj zltu si urcite budem chciet pozriet nazivo...

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, 108 napsal:

Nemyslim ze by ta rezerva chodu nejako extra zamavala so starsimi modelmi, skor naopak kvoli velkosti noveho modelu pojdu stare hore

z tych real fotiek a porovnavaciek tam neni vidiet rozdiel co do velkosti, mne sa pacia aj tieto nove aj stare maxi, 5 ciferne suby podla mna dizajnovo uz citit vek, 6 ciferne maxi modernejsi look a odvazne sa odlisuju a tieto nove taky blend medzi predoslimi dvoma

Tak nebudeme si namlouvat, že každý kdo v tomhle vlákně píše o Rolexech, tomu alespoň trošku rozumí, že :D . "Kokoti s neaktuálním šrotem" přes noc výrazně zhodnotili svoje aktiva, protože jak se tak už asi 66 let ví, ( u ocelových sportovních  Rolexek to platí jako nepsaný zákon ), co přejde do kategorie discontinued, to na ceně obratem vzroste.  Apropo obrovská výhoda starého strojku byla v jeho servisovatelnosti a spolehlivosti. U nového strojku bude servis mnohem obtížnější ( hlavně dostupnost dílů ) , o spolehlivosti je zatím brzo mluvit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...