Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Docela by mě zajímalo porovnání nových Subu a SD4K, které byly podle mě mnohem povedenější než v té době maxi case Suby.

Kermit No date asi předpokládám nebude? :) Ty by mě braly.

Jinak co psal Andy tak vypadá že monochrome článek potvrzuje. Nový model působí podle nich na ruce kompaktněji než starý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Srnka napsal:

Vidím dobre, že 126613LB už nemá na rozdiel od 116613LB zlatú korunku a sú o tých 200€ drahšie? Chcel som nový kaliber, ale so zlatou korunkou...

Budú sa staré ešte "dovyrábať" staré alebo je to už passé?

Na bikolorech byla vždy ocelová korunka ve zlatém pouzdře. A často to byla první věc na bikolorech, která se musela měnit.  Bikolory vnímám jako odolnější hodinky než FG, z tohoto důvodu ocelová korunka bez zlatého pouzdra, je výhoda. 40 TT suby se nebudou vyrábět, ale budou se doprodávat ( na těch místech,  kde je ještě mají ). Stejně jako se to dělo už všech předchozích střídání generací ( I když mám pocit, že letos je to historicky poprve, kde až na pár vyjimek, není co doprodávat ). Ale z vizualizací si nejsem úplně jistý, zda měnili korunku na ocelovou. Screenshoty z dnešního RLX webu. Na jedné to vypadá na korunku v oceli, na druhé ve zlatém pozdře.

Snímek obrazovky 2020-09-01 v 11.05.12.png

Snímek obrazovky 2020-09-01 v 11.05.06.png

Upraveno uživatelem Cyber
doplnění fotografií
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, kloubik napsal:

Docela by mě zajímalo porovnání nových Subu a SD4K, které byly podle mě mnohem povedenější než v té době maxi case Suby.

Kermit No date asi předpokládám nebude? :) Ty by mě braly.

Jinak co psal Andy tak vypadá že monochrome článek potvrzuje. Nový model působí podle nich na ruce kompaktněji než starý.

Nedává to logiku. ND je entry level, tedy zůstanou na věky věkoucí, doufám černé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Ano farby a hlavne pastelove boli vzdy ale taketo odtiene Doxa oranz a Breitling zltej som osobne nevidel... aspon nie za poslednych 10/20 rokov...

Kazdopadne mne sa tie farbicky pacia... obe modre, zelenu aj zltu si urcite budem chciet pozriet nazivo...

ja sa priznam ze sa mi paci tiffany blue 🤣, neviem sice co ta velkost, pre porovnanie so subami, 39 sa nosili pomerne velke kvoli velkemu cifru

inak farbicky historicky boli, robili rozne uletene aj cifre z kamenov, kazdopadne marketingovo vedia co robia, chcu nalakat mladsiu audienciu a toto je trefa do cierneho

IMG_5077.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen k těm 126613LB je vcelku zajímavé že na některých fotkách mají zlatou korunku a na některých ocelovou. Co mě ale zaráží více, že mají bílé nápisy místo zlatých na ciferníku jak to bylo u 116613LB...

Upraveno uživatelem tkol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sa priznam ze sa mi paci tiffany blue , neviem sice co ta velkost, pre porovnanie so subami, 39 sa nosili pomerne velke kvoli velkemu cifru
inak farbicky historicky boli, robili rozne uletene aj cifre z kamenov, kazdopadne marketingovo vedia co robia, chcu nalakat mladsiu audienciu a toto je trefa do cierneho
IMG_5077.thumb.jpeg.0f85fc8a32c1ce511d2ac8062e0216d6.jpeg

U Tiffanyho se bojim ze to bude silne popularni kombinace/barva, jeste kdyz je to entry level...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Srnka napsal:

@Cyber Jasné, zlatá je menej praktická, ale vyzerá to super. Prešiel som pár článkov a niekde píšu oceľovú a niekde zase zlatú... Asi zavolám do AD.

Zavolej, ale počkej týden, teď Ti asi neřeknou nic. Já myslím, že i když ocelová by byla mnohem praktičtější, tak zůstanou z historickýho důvodu u zlatý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Cyber napsal:

Tak nebudeme si namlouvat, že každý kdo v tomhle vlákně píše o Rolexech, tomu alespoň trošku rozumí, že :D . "Kokoti s neaktuálním šrotem" přes noc výrazně zhodnotili svoje aktiva, protože jak se tak už asi 66 let ví, ( u ocelových sportovních  Rolexek to platí jako nepsaný zákon ), co přejde do kategorie discontinued, to na ceně obratem vzroste.  Apropo obrovská výhoda starého strojku byla v jeho servisovatelnosti a spolehlivosti. U nového strojku bude servis mnohem obtížnější ( hlavně dostupnost dílů ) , o spolehlivosti je zatím brzo mluvit. 

Jo jo. Je to sranda 🤣

 

IMG_0095.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Cyber napsal:

Reálné fotky hodinek zde: https://monochrome-watches.com/rolex-submariner-124060-41mm-no-date-2020-review-price/

vzhledem k tomu, že lehce po půlnoci byl  tenhle text zveřejněný, je jasný, že ty hodinky musel někdo nafotit a text editovat o něco dřív. Z čehož vyplývá, že pár vybraných  mimo Ženevu  mělo hodinky  v ruce před oficiálním uvedením, ale museli se zavázat žádné info ven neposkytnout před půlnocí.

Hmm, tak nakoniec to možno nebude až taká katastrofa aj na užšie zápästia ( aj podľa fotky tam )...”Here the watch has been photographed on an 18cm (7 inches) wrist and is indeed on the small side for the category, as the previous model was – and we’re certainly not going to complain about that.”

Bolo by ich asi treba vyskúšať. Len keď tak pozerám na aktuálnu kolekciu, najviac sa mi páčia 126619LB, ale tam je proste aspoň pre mna cena mimo toho čo som ochotný dať za hodinky. 126610LV vyzerajú super, ale keďže mám 40mm Hulky tak mi budú zbytočne :) Cele čierne ja moc nemusím, takze mi asi nezostáva nič iné ako ísť po 40-tke prvý krát aj do “zlata”...takze mi to vychádza na 126613LB ( v kombinacii s tým royal blue cifrom sú podľa mna cool )

Len stále mi doma budú chýbať GMT na jubilee ( v podstate je mi jedno či Pepsi alebo Batman...čo príde, to bude, sám sa neviem rozhodnúť ktoré sa mi páčia viac ), ale snáď sa už tento rok dočkám keď minuly rok dorazili po piatich rokoch čakania 116500LN.

Ale nové OP skutočne nie...divoké farby, dvojité indexy a tých 41 pri danom designe bude na mna skutočne až príliš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...