Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 minutami, miguel napsal:

Ja mam ine na mysli... Povodny OP36 s modrym cifrom... Pojde jeho cena hore?

NE ( tedy ne nijak výrazně,  možná pouze lehce o rostoucí inflaci, protože OP36 nikdy nebyl extra vyhledávaný model a není důvod aby po něm vzniknul teď nějaký hype po uvedení nových modelů ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Jörg8X napsal:

Dneska to nikdo u AD nezkoušel? :)

Tak ten byl dobrej.😅 Ja zkousel volat jednomu ad a rekli mi ze od rana maj stovky mailu a telefonatu....edit: od pulnoci... hell

Upraveno uživatelem tikzot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, tikzot napsal:

Tak ten byl dobrej.😅 Ja zkousel volat jednomu ad a rekli mi ze od rana maj stovky mailu a telefonatu....edit: od pulnoci... hell

Tak třeba se dneska volá/píše a zejtra tam lidi začnou chodit, když je to od 2/9 na krámech :) Stovky lidí, to budou solidní fronty... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se tesil, ze by mohli releasnout OP 39 s datem a oni 39 radu ukoncej... Barvy jsou husta divocina (na zivych fotkach na ablogtowatch ale vypadaji prekvapive dobre), 39 mm verze se sunburstem a zlatyma ruckama/indexama vypada moc pekne az na ty hrozny dvojity indexy, ty mi nikdy nesedly. A bojim se, ze zvetseni z 39 na 41 bude hodne vyrazny skok. Novy Suby jsou pecka, u nich se ten1 mm navic ztrati a uzsi nozky pouzdru prospejou.

PS: Availability statement je tradicne nejvtipnejsi cast oznameni :).

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novy Suby vypadaji jednoznacne lepe, pouzdro je designove  dotazenejsi.. Predtim bylo na muj vkus prilis hranaty, neforemny vuci tahu. Krok zkratka spravnym smerem, kupodivu se mi nejvice libi zakladni Suby ND, ale ty Kermity budou urcite taky fajn.. ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešče že už nic nechcu, budu spokojenej s tím co mám... :)  op41 se mi nelíbí a novej strojek v nafouklých subech oželím, stejně bych se jich asi od AD nedožil.
BTW: bude zajímavé sledovat cenový vývoj 116610LN a 116610LV 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, brownwld napsal:

Tim ze novy zeleny Suby uz nemaji zelenej cifr jdou holt klasicky Hulky 116610LV jeste vic nahoru nez se cekalo. Nabidka poptavka no :)

Pro mne je absence zeleného ciferníku krok zpět 👎

Rád si nové LVčka prohlédnu, ale zájem budu směřovat k LN 👍

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...