Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Beru že pro majitele trezoru se sloníkama by v této chvíli nebylo "investičně rozumné" připustit opak...

Edit: Chtěl jsem si rejpnout do Exiztence, ale šupleru (nebo pravítko?) už mezitím našel :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem asi podivín, ale celkem se mi líbily staré Kermity oproti Hulkům. Teď udělali znovu černozelené a tak nějak se mi líbí klasické staré LVc. No, ale mrkl jsem na ceny na CH24 a hodil šavli...lidem normálně hrabe. Až bude chtít někdo vyměnit vilu na Hanspaulce za keramické elvéčka, tak se mi ozvěte, pustím. Udělám tam potom z toho muzeum lidské blbosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, tmoris napsal:

Koukam ze je tam porad ta trapna vystoupla perla. Se mohli poucit z SD43 a udelat to konecne poradne..

Jsem si na tebe přesně vzpomněl jak jsem ti předával 16750 na Pankráci a jak si mi ukazoval že SD43k maj zapuštěnou perlu, hodně lazy že to není na novejch subech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Exiztence napsal:

Zelená jak na Hulkách a přiznám se že ten dial na Hulkách je často taky černej, nožičky na produktovejch fotkách vypadají užší než na fotkách teda.

Spíš je to takovej invalidní Hulk, než Kermit. Kermit barva vypadá úplně jinak. Za mě krok stranou, ale vypadá to, že konečně něco udělají s dostupností, což je plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš je to takovej invalidní Hulk, než Kermit. Kermit barva vypadá úplně jinak. Za mě krok stranou, ale vypadá to, že konečně něco udělají s dostupností, což je plus.

A s tou dostupností jsi na to přišel jak? Ke mě A.D. i když jsem byl na waitingu na LV nějaký rok řekli, že mají tolik objednávek, že to budou roky..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Kat251 napsal:


A s tou dostupností jsi na to přišel jak? Ke mě A.D. i když jsem byl na waitingu na LV nějaký rok řekli, že mají tolik objednávek, že to budou roky..


Sent from my iPhone using Tapatalk

A to jsi se ptal kdy a kde? Jseš stálý zákazník, nebo jsi u nich kupoval jednou? Řekl Ti to kdo? Majitel, manažer, prodavač?

Po Baselworldu vždy určitou dobu trvalo, než novinky naskladnili na krám. Ta doba se zhruba každý rok opakovala, no a teď mám info, že  někde již jsou  novinky představené včera, na krámě. Tolik k mé doměnce,  zatím neověřené,  že dostupnost bude u novinek lepší než doposud. ( Samozřejmě to neznamená, že přijdeš z ulice a řekneš, Brý den, dvoje  černý s datem, jedny zelený a přihoďte mi tam ještě jedny noudejty ). :)

Upraveno uživatelem Cyber
chybějící závorka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jsi se ptal kdy a kde? Jseš stálý zákazník, nebo jsi u nich kupoval jednou? Řekl Ti to kdo? Majitel, manažer, prodavač?

Po Baselworldu vždy určitou dobu trvalo, než novinky naskladnili na krám. Ta doba se zhruba každý rok opakovala, no a teď mám info, že  někde již jsou  novinky představené včera, na krámě. Tolik k mé doměnce,  zatím neověřené,  že dostupnost bude u novinek lepší než doposud. ( Samozřejmě to neznamená, že přijdeš z ulice a řekneš, Brý den, dvoje  černý s datem, jedny zelený a přihoďte mi tam ještě jedny noudejty.

Praha, manažer.. telefonicky.. ano, budou je mít celkem rychle, něco už mají.. Pravda nejsem extra zákazník, nakupoval jsem jich moc, dvoje, dávám jim teď něco do komise, které když se prodají budou nahrazeny DJ od nich, takže nějakou historii pro ně i když ne velkou mám.. prý mají stovky mailů a telefonátů s objednávkami.. ten Hype celosvětově je brutální a já osobně moc větší dostupnosti nevěřím.. tím, že jim x-měsíců stály fabriky a i přes výpadek Číny (což je jpp) mi to nějak nevychází.. ale rád bych se mýlil.. ale zase má být ta nová fabrika.. (jestli už není- nezjišťoval jsem)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Kat251 napsal:

Praha, manažer.. telefonicky.. ano, budou je mít celkem rychle, něco už mají.. Pravda nejsem extra zákazník, nakupoval jsem jich moc, dvoje, dávám jim teď něco do komise, které když se prodají budou nahrazeny DJ od nich, takže nějakou historii pro ně i když ne velkou mám.. prý mají stovky mailů a telefonátů s objednávkami.. ten Hype celosvětově je brutální a já osobně moc větší dostupnosti nevěřím.. tím, že jim x-měsíců stály fabriky a i přes výpadek Číny (což je jpp) mi to nějak nevychází.. ale rád bych se mýlil.. ale zase má být ta nová fabrika.. (jestli už není- nezjišťoval jsem)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moje teorie je, že ve druhé polovině loňského roku už se žádný keramický suby minulé generace nedělaly a dělaly se jen nové, doposud nepředstavené  submarinery s novým strojkem, které se vyráběly do zásoby do trezorů Rolexu v Ženevě,  na březnové velkolepé představení a zahájení prodeje. To by také vysvětlovalo absolutní nedostatek submarinerů na trhu loni. Jenže přišel březen, Baselworld byl odložen o rok,  a Rolex oznámil že novinky představí později v neurčenou dobu ( zásadní novinkou byly hlavně celá nová řada Submarinerů, které se ale už vyráběly loňský rok právě kvůli plánovanému uvedení v březnu ),  poté následovala informace, že Rolex spolu s Tudorem, Patekem a Chopardem, opouštějí Baselworld.  V Ženevě museli vymyslet jak z té šlamastiky ven, protože čekat se zásadními novinkami na duben 2021 nešlo. Věděli, že Vánoční trh 2020 si nesmí nechat ujít, a že představovat novinky v prázdninové sezoně je nesmysl, Rolex tak později oznámil uvedení první den po konci prázdnin. Dostatečně dlouho na to, aby stihnul Vánoční hype. Což ale znamenalo, že se od původně plánovaného termínu představení hodinek vyráběly novinky o několik měsíců déle ( samozřejmě s vyjimkou uzavření továrny kvůli pandemii ) a tudíž s jejich dostupností  po oficiálním představení   to mělo být lepší než doposud bylo. Což se také už potvrzuje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cybere, teorie dobra, jenom nezapomen, ze od brezna byly tovarny minimalne na mesic zavreny a od te doby jedou jenom na polovicni kapacitu. Urcite stihli predem neco vyrobit, proto jsou prvni kousky ready hned po predstaveni. Nepocital bych ale s nejak prehnane vyssi dostupnosti do budoucna. Prece nechteji nasytit trh ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu nechápu ty barvy na rolex promo fotkach.. to úplně svadi s tim blbnout.. :-))1551400446_tapatalk_-209064203601.thumb.jpg.5facccbe1d79421a3fd36a84071e6009.jpg381227409e68ad213dbebd9c595a3582.jpg
 
A přitom v realu jsou ty barvy překvapivě dobre.. treba ta zelena :-)
1737360831_Screenshot_20200903-211631_Chrome01.thumb.jpg.656f5ddffdbf46498741b0f836c9f9c9.jpg
 
https://www.ablogtowatch.com/rolex-oyster-perpetual-41-124300-watches-debut-for-2020/

Představa gruppen foto se všema barvama vypadá dobře


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...