Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, martar napsal:

Prosímvás, kdyby někdo šel k Bechyněmu na čumendu, změŕili byste pls průměr cifru resp skla nad ním? U hodinek s vnější lunetou je to dost zásadní údaj.

(nevím jak by se tam tvářili na šupleru... nejlepší je na to takový to měřítko natištěný na filmu/folii). Jde mi o to, o kolik povyrostlo sklo a cifr, když je kastle větší jen o 3 mm...

Kastle nie je vacsia o 3 mm (to by bol fakt veľký rozdiel) ale o 0,3 mm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já dneska píšu jednu blbost za druhou - delám víc věcí najednou a nejde mi to, sorry.

Jestli si dobre pamatuju z GMT Batmanu, byl prumer sklicka jen 30 mm (nemeril jsem to ale suplerou).

Pouzdro 40,2 > 40,5, sklo cca 30 > ?

Pro mne je ta velikost přesně na hraně, kde rozdíl milimetru, možná i půl, a taky proporce hrají velkou roli.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvětšená spona je pro mne největší mínus.

Na chrono24 už jsou první kousky k prodeji, dokonce s mixem starých a nových garančních karet.

To by mohlo naznačovat, že výroba běžela ještě před uvedením nových garančních karet.

https://www.chrono24.cz/search/index.htm?query=Rolex+126610LV&dosearch=true&searchexplain=true&watchTypes=U&accessoryTypes=&goal_suggest=1&goal_suggest=1

https://www.chrono24.cz/search/index.htm?query=Rolex+126610LN&dosearch=true&searchexplain=true&watchTypes=U&accessoryTypes=&goal_suggest=1

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, patprom napsal:

Mě oslovily OP. Barvy mám rád a když jsem zjistil, že dostaly easylink, není co řešit. Jdu do tyrkysových 😉

Dneska jsem je viděl naživo (černej cifr) 41 mm a jsou teda fakt obrovský. Oproti starým OP 39 značnej skok, ne každýmu tahle velikost bude vyhovovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akože nič v zlom, ale tie ceny na chrono24 za starbucks začínajúce od 650k czk...ja akože za tie roky v obchode rozumiem voľnému trhu, ponuke a dopytu a podobným disciplinam, ale nejako tak neverím tomu že sú ľudia v dnešnej dobe tu sumu ochotný za to zaplatiť. Nejako mi to pripomenulo slova klasika...”čo je veľa, to je malo...”

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@matt81 Tyhle cenové úlety na Chrono24 nemá cenu komentovat - stejné je to každý rok i s blbýma iPhonama/AppleWatch, před zahájením prodejů v zemích kde se "zatím" nedají koupit a kde je přesto (a nebo právě proto?) určitá skupina zákazníků "okamžitě a nutně potřebuje"

Problém je že kšeft s "luxusníma" hodinkama (a nebo s bydlením v centrech měst?) není regulérní "volný trh", kde by zvýšená poptávka okamžitě nastartovala zvýšenou produkci. Je to spíš jakási pokřivená varianta "enthusiast" obchodu pro prachaté, kde překupníci udržují iluzi nedostatku a šroubují už tak šílené ceny, zatímco zákazníci mají "machrindex" z vlastnictví určitých modelů podložený hlavně sázkou na okamžitou likviditu beze ztrát a budoucí růst... Oběma skupinám tak vlastně setrvalý nedostatek+zdražování vyhovuje a jediné co tuhle investiční selanku může nabourat je masový nástup nových modelů, měnících ustálená pravidla hry - což by teď pro "znalce" znamenalo buď provar při okamžitém prodeji, nebo léta čekání na přesun nedávných modelů do kategorie "Vintage".
Dtto pro nemovitosti: představte si nemožné, že by skutečně nastala radikální změna stavební legislativy, rozjela se masová výstavba na periferiích + vybourání neefektivně zastavěných čtvrtí poblíž center... To nedokázala ani "neviditelná/neexistující ruka trhu" v 90. letech a v širším měřítku to nezvládli ani komunisti (a že ti toho jinak stihli zkurvit dost). A stejně tak si svůj zahnívající rybníček netroufají vypustit ani kukačkáři, aby při té "revoluci" nedopadli jako s dosavadními pokusy o smartwatch... :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, scottsdale napsal:

Tu plati iba jedno  NEKUPOVAT!

Keď si zoberiem aké hodinky by som mohol mat za cca 26k €, fakt nevidím pre dane hodinky za danú cenu koncovú klientelu...dokonca snáď ani ti z kategórie “must have”. Podľa mna nie sú ani tak “dobre” ako Hulky, reálne by som tam cenu videl kúsok niekde nad 15k s tým že musím ich teda mat hneď za každú cenu. Kúpiť ich za aktuálnu cenu priekupníkov na chrono24, osobne myslím že do roka som 10k v mínuse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...