Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@tkol Ony se taky tu dlouhou řadu let akorát měnily/vracely lunety... :whistle:

Ale jestli přijde na kukačkáře nějaké “zemětřesení”, bude to “změna pravidel zvenku” - a něco Nostradamovsky pořádného, proti čemu bude koronavirus jenom neškodné “demo” (rozvrat USA po zpackaných volbách, otevřený konflikt s Čínou nebo Ruskem, rudozelená ekonomická sebevražda EU, kompenzovaná přijetím Turecka a všech zájemců z Afriky, vyhlášením Chalífátu a konfiskací majetku nevěřících, atd.) a po čem budeme na naše metroušské kšefty s hodinkama akorát vzpomínat... :skull:

@patprom No vida, v reálu to nakonec fakt bude jak ty bleděmodré Daytony - a do roka se budou na srazech všichni bít v prsa, že přesně tohle je konečně ta správná velikost na kterou se čekalo!!! :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Radek124 napsal:

Ony se taky tu dlouhou řadu let akorát měnily/vracely lunety... :speak_cool:

Ale jestli přijde na kukačkáře nějaké “zemětřesení”, bude to “změna pravidel zvenku” - a něco pořádného, proti čemu bude koronavirus jenom neškodné “demo” (rozvrat USA po zpackaných volbách, otevřený konflikt s Čínou nebo Ruskem, rudozelená ekonomická sebevražda EU, kompenzovaná přijetím Turecka a všech zájemců z Afriky, vyhlášením Chalífátu a konfiskací majetku nevěřících, atd.) a po čem budeme na naše metroušské kšefty s hodinkama akorát vzpomínat... :skull:

Za takovej komentar bys na Novinkach urcite dostal dost laiku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Exiztence napsal:

Na netu se množí zvěsti že nové ND by mohli být relativně dostupné :) 

To jsem psal už 2.září a nejen ND. :D Současná generace sportovních modelů už je, a v budoucnu i zůstane, rozhodně dostupnější než minulá generace v letech 2016 - 2020.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Cyber napsal:

To jsem psal už 2.září a nejen ND. :D Současná generace sportovních modelů už je, a v budoucnu i zůstane, rozhodně dostupnější než minulá generace v letech 2016 - 2020.

 

Jakože třeba i Pepsiny nebo Daytony? :)) Nebo jen nové Suby ve víc provedeních? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, VojtaB napsal:

Jakože třeba i Pepsiny nebo Daytony? :)) Nebo jen nové Suby ve víc provedeních? 

 

" Jen nové suby ve více provedeních " Ti připadá málo? :D :D :D Pepsiny a Daytony zatím budou podle mých informací, stále podpultovky.  Momentálně jsou to dva nějžádanější modely a nevím co by se muselo stát, aby jich bylo najednou na trhu dost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Cyber napsal:

" Jen nové suby ve více provedeních " Ti připadá málo? :D :D :D Pepsiny a Daytony zatím budou podle mých informací, stále podpultovky.  Momentálně jsou to dva nějžádanější modely a nevím co by se muselo stát, aby jich bylo najednou na trhu dost. 

Já spíš žil v domnění, že LN Suby nebyly až takový problém, že sice na krámě nebyly hned, ale do měsíce se daly a problém byl spíš právě s GMT, Daytonama a tak. Ale zas tak úplně podrobně to nesleduju, tak třeba je to s těmi Suby fakt dobrá zpráva  :) Minimálně u těch Starbucksů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, VojtaB napsal:

Já spíš žil v domnění, že LN Suby nebyly až takový problém, že sice na krámě nebyly hned, ale do měsíce se daly a problém byl spíš právě s GMT, Daytonama a tak. Ale zas tak úplně podrobně to nesleduju, tak třeba je to s těmi Suby fakt dobrá zpráva  :) Minimálně u těch Starbucksů...

SZ, vysvětlím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Cyber napsal:

SZ, vysvětlím

Tyvoe teď mě to taky zajímá :D 

Jinak si myslím že ty OP byl furt super tah, i lidi kteří jdou úplně mimo Rolex mi psali že nové OP super a pěkný hodinky na dožití. Já nejsem úplně jasnovidec ale vidím v budoucnosti nákup 36kovejch tyrkysovejch (chtěl jsem napsat světle modrejch ale to by mě hnal Radek že nepoznám barvy a napsat tiffany tak mi někdo napíše o kolik odstínů na Pantone vzorníku jsem mimo).

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Exiztence Říkej té barvě klidně bleděmodrá - důležité je že vyfocené/natočené naživo (a pod rozumným úhlem + světlem) s ní ty OP dle očekávání vypadají o třídu líp než na oficiálníh produktových blitkách. Teda až na tu “plynárenskou žlutou” :speak_cool:

PS: zato “nové” modré a zelené keramické lunety subů na mě z prvních fotek působí plastověji než staré korejské Tisselky... :blow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...