Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 hodinami, knihomol napsal:

Ono to chce vidět naživo. Mně sr taky líbila ta šmoulová barva, ale když jsem je pak viděl, tak favorit klasická modrá nebo černá barva. Asi jsem furt konzerva🙁achjo

Nejsi konzerva, jen máš vkus :D S odstupem času... ta modrá je kýč, o žluté a  červené nemluvě.. Klasika v podobě DJ je stejně mnohem lepší volba ;) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, petr_cha napsal:

Měl jsem celou dobu za to, že na žádných Rolexech není AR... 👀 Vždyť se to tady psalo pořád dokola.. V tom případě se jdu zapsat do pořádníku na nový Suby ND 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tam zespodu je, a jestli ho měly i ostatní 40mm "professionals" s šesicifernou referencí,, tak moc nefunguje. Před dvěma lety jsem fotil společně Batmany a Piranhy (které mají taky ploché sklíčko se spodním AR), a byl tam velkej rozdíl v neprospěch Rlx, půlka fotek na nic, musrl jsem hledat polarizák. A to pŕitom není AR u Prometheů (a asi "spodní" AR obecně) kdovíjak účinnej zázrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas někdo v nějakém článku napsal, že je tam spodní AR, ale v rámci diskuzí zpravidla došli k tomu, že je jenom pod kyklopem. Podle mě tam žádný AR nebyl, a to jak vzhledem k porovnání s ostatními hodinkami se spodním AR, tak i vzhledem k těm diskuzím, které k tomu došly prakticky vždycky.

Takže jestli tam teď je, tak by mě zajímalo srovnání naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 9. 2020 v 10:49, petr_cha napsal:

Tak určitě stačily. :)  Za mě určitě hezčí cifr. Ty dvojité indexy na 3,6,9 u nových OP41 nedávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...