Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

Když jsem měl nedávno v ruce Suby 124060, žádného extra AR efektu jsem si nevšimnul. To ovšem nic neznamená - jednak to bylo v interieru, a hlavně nejsem žádný rlx expert, nemám moc s čím srovnávat. Trochu jiná situace ale je, když si antireflexu nevšimne ani zkušený Brice Goulard z Monochrome  https://monochrome-watches.com/rolex-submariner-124060-41mm-no-date-2020-review-price/ kde dole ve specifikacích explicitně uvádí "sapphire crystal - no A/R coating". Možná to v recenzi brzy změní, ale zatím tam je napsané tohle. Myslím, že to o účinnosti případného spodního AR dost vypovídá :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tyjo to je snad poprvy co tady ctu nejaky spekulace, ze by predchozi generace mela AR? Jsem zil v tom, ze Rolex to proste krome kyklopu nedela a celkem cumim, ze to ted (jestli je to teda fakt poprve) probehlo celkem tise..

 Edit: A az jednou vynaleznou vypouklej safir, to bude zuzo!:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych to viděl podobně jako Tom... pokud jsi nenakoupil za poslední dobu aspoň za půl-jedno mega tak si asi jako plebs neškrtneš.. kamarád tam bral Daytony, DD a pak mu říkali jestli chce ještě suby ( ještě staré keramiky) prý ze jo a slečna mu je ukázala ale ze pokud je chce tak musí ještě nějaký DJ a jsou jeho...ze pánovi přijdou další 

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, tenge napsal:

Bych to viděl podobně jako Tom... pokud jsi nenakoupil za poslední dobu aspoň za půl-jedno mega tak si asi jako plebs neškrtneš.. kamarád tam bral Daytony, DD a pak mu říkali jestli chce ještě suby ( ještě staré keramiky) prý ze jo a slečna mu je ukázala ale ze pokud je chce tak musí ještě nějaký DJ a jsou jeho...ze pánovi přijdou další 

Tusim, ze to tak nejak funguje 😕 Nechvatam, treba se nekdy dockam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Filip_J napsal:

Mate nekdo predstavu jak dlouho se bude cekat na nove Suby? Co jim rikate?

Mam je (nové suby 41mm) objednane u Bechyně, objednával jsem 1.9., paní říkala, že čekačka až jeden rok. Historii tam žádnou nemám, jen jsem si u nich ten den kupoval Tudor Pelagosky, což jsou sice drahé hodinky, ale oproti rolexu ne.
Dám vědět, kdyby se někdo ozval, ale dříve jak příští rok to nevidím, paní říkala, že už tam těch poptávek na nové suby je docela dost a to prosím bylo 1., když byly ofiko oznámeny.

 

za mne jsou lepší a propracovanější než staré, strojek je pecka a rozhodně bych staré v tuto chvíli nekupoval (možná tak hulky, ale ty jsou už cenově úplně mimo)

Upraveno uživatelem kroupek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, steel napsal:

jsou trochu jine, ale propracovanejsi ? To je prehnane, strojek ok, to se cekalo, samozrejme zvetseni, ale to s propracovanosti nema nic spolecneho

To je hloupé slovíčkaření. Za mne jsou propracovanější ne z hlediska kvality zpracování, ta bude stejná, ale ergonomie. Je to to prostě evoluce, je tam pár vylepšení/změn, co rozhodně stojí za to. A pokud jsem se dotkl a urazil majitele “starých” subu, tak to je Váš problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl nové na ruce a pohodlnost pouzdra a tahu mi přišla skoro stejná ale krok zpět je o dost širší spona ala SD43, už teďka je spona hodně dlouhá ale díky tomu že je úzká mi nedělala problémy, ale širší spona je méně pohodlná než původní, jasně není to něco kvůli čemu bych si ty hodinky nekoupil ale stejně.

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kroupek napsal:

To je hloupé slovíčkaření. Za mne jsou propracovanější ne z hlediska kvality zpracování, ta bude stejná, ale ergonomie

Není :) Něco jsi neřek jednoznačně, někdo na to reagoval, tak jsi to dovysvětlil, všichni to pochopili. Není problém!

Před hodinou, kroupek napsal:

A pokud jsem se dotkl a urazil majitele “starých” subu, tak to je Váš problém

Co si myslí nebo nemyslí majitelé starých subů ti opravdu může být buřt, tak není třeba se tak ježit :)

@Exiztence:  Fakt to s tou sponou byl znatelný rozdíl? No asi jo, když to říkáš :)

A co si jeho Excelence Horrible Cunt myslí o tom (možná) novém AR?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha já myslel že to nikdo nečte, každopádně mi to přišlo širší vedle sebe, ono taky těžko soudit na nezkrácených hodinkách na ruce, ale myslím že jeden z důvodu pohodlnosti spony bylo to že je úzká. Ohledně diskuze AR jsem si ničeho nevšiml ale kdo ví. Stejně pak sem někdo přijde a řekne nám že řešíme píčoviny :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Exiztence tisíc lidí, tisíc názorů, ale sebekritika by se neměla přehánět. Sám třeba tu uzounkou překlopku zkousnu u jubilee na DJ/DD, zatímco u macatých "oyster-odborníků" mi vždycky přišla až směšně "dětská". Ale je známo že můj vkus je notoricky zparchantělej z 24mm "opasků" na PAM, to si k avataru ani připisovat nemusím :speak_cool:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...