Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

před 11 minutami, kroupek napsal:

Srovnavam pouze plac staromilcu. Ale to jste jiste pochopil a chapu, ze kdyz se tu nepochlebuje a ma nekdo trochu jiny nazor, funguje to zde jako na jinych forech...

A k tem natahovacum....bednu ktera vypada jako lednicka na vino bych si domu fakt nekoupil.

To ze tu vypindate 10 tisic prispevku neznamena, ze mate univerzalni pravdu.

O placi a pochlebovani tu vubec nemluv, to s tim nema nic co spolecnyho. Pletes jabka a hrusky. 
Ano, nazor muze mit kazdy svuj, ale kazdej jej prezentuje svym zpusobem. 
Zavzpominam na davne doby, kdy novacek drzel hubu, cetl a poslouchal, a az pote sam zacal necim prispivat. Ne hned ze zacatku stekat. Takovejch uz tu bylo a kde jsou? V propadlisti dejin. 
Kazdopadne ti gratuluju k rozhoupani se k roladam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 17 minutami, Peta-Biker napsal:

Hehe, tak co potom takový pateky akvace bez hackingu s rezervou cca 40 hodin, nechápu, že se to vůbec prodává a vlastně, že to někdo dokonce koupi...

Mas mylne informace. Mne vydrzely takrka 44 hodin :D ale chapu, ze tejden to neni no :) 

Heleee, Berte, co jsou vlastne ty poradny hodinky? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, nastycrew52 napsal:

Mas mylne informace. Mne vydrzely takrka 44 hodin :D ale chapu, ze tejden to neni no :) 

Heleee, Berte, co jsou vlastne ty poradny hodinky? 

Tyden je pro decka, me baterka v digitalkach z trznice vydrzela 10 let😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Bert napsal:

No, já si myslím, že každý, kdo má dvoje nebo troje Rolády, by si konečně měl koupit pořádný hodinky ....

+1...Velice trefně řečeno...dnes nejlepší post, co jsem tu četl. A to neříkám protože seš náčelník :-D.

 

před 28 minutami, dr.sphinx napsal:

Ono nejde o jiný názor, ale o styl jeho prezentace. To máme evidentně nastavené každý jinak.

Doktor to vždycky umí tak pěkně vysvětlit, že to pochopí i ti méně chápaví, jako třeba já. Díky!

 

před 16 minutami, kroupek napsal:

Legracni se vam to muze zdat, ale pro mene chapave se pouziva pomucka prirovnavani. Myslel jsem, ze Vam treba motory budou blizsi... spletl jsem se...

Ty vážně používáš na hodinkovým fóru přirovnání z automotive pro vysvětlení hodinkové záležitosti? Druhý nejvtipnější post po big bossovi dnes. Jen pro info, my jsme tady všichni experti na hodinky...tím spíš na Rolex.

 

A už mi tu neplevelte vlákno. Počkat, já ho teď vlastně taky plevelím...beru vše zpět. Mír všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, M3maniac napsal:

Tak jsem si říkal asi zas nějaká novinka u rolexu  a ono jde o embéčka a vrtiče 😂 asi všechny ty staré plechové věci vyhodím. 

Výborný nápad! A až je budeš vyhazovat, buď tak hodný, zastav se u nás doma a použij náš odpadkový koš 🙂 

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinými slovy, než se první nové Suby dostanou k okopírování a přestavění mašin do Číny (a následně po dolaru vyrobené gumáky kontejnerem k distribuci do RubberB), pár měsíců si počkáte - však na zapisování do neveřejných pořadníků Jste přece u Rolexu dávno zvyklí... :whistle:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...