Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Radek124 napsal:

Jinými slovy, než se první nové Suby dostanou k okopírování a přestavění mašin do Číny (a následně po dolaru vyrobené gumáky kontejnerem k distribuci do RubberB), pár měsíců si počkáte - však na zapisování do neveřejných pořadníků Jste přece u Rolexu dávno zvyklí... :whistle:

Nene, Radku, pleteš se, je 100% vyráběn ve Švajcu:

How are RUBBER B straps manufactured?
Unlike other companies who use deceptive "storefronts" in Switzerland that manufacture in Asia or elsewhere, Rubber B straps are always 100% manufactured in Switzerland by leading professionals in the watch industry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

U nových subů se změnily různé nápisy na cifru, ale co cifr samotný resp. indexy a ručky? Nýže je post na článek ablogtowatch, dle kterého se lehce zmenšily indexy. Mně naopak z v tomto vlákně postovaných srovnávacích fotek připadá, že indexy zůstaly stejné, ale že se změnily proporce ruček, na fotkám mi přijdou mírně širší a delší ???    

https://www.ablogtowatch.com/rolex-submariner-124060-watch/

"We see a return to slightly smaller hour markers that pull away from the “maxi dial” look of the previous generation Submariner."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

tak nevim no, mne se teda ta keramicka luneta vubec nelibi = evokuje to vzhledem TH co maji tuto kombinace velmi podobnou. Neprohloupi ten, kdo ma ci sezene na posledni chvili klasicke polarky 🙂

https://monochrome-watches.com/rolex-predictions-2021-new-rolex-explorer-ii-black-ceramic-bezel/?mc_cid=1329db41ae&mc_eid=41f2b69e94

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Rybiz napsal:

tak nevim no, mne se teda ta keramicka luneta vubec nelibi = evokuje to vzhledem TH co maji tuto kombinace velmi podobnou. Neprohloupi ten, kdo ma ci sezene na posledni chvili klasicke polarky 🙂

https://monochrome-watches.com/rolex-predictions-2021-new-rolex-explorer-ii-black-ceramic-bezel/?mc_cid=1329db41ae&mc_eid=41f2b69e94

Tahle predikce už je folkrór :) Osobně nejsem přesvědčený, že RLX půjde tímhle směrem.

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novy 36mm Expy I by byla pecka.

Tu keramickou lunetu si myslím nedají, sami musí vidět že to nefunguje. Podle mě se budou držet tradice a nechají ji ocelovou. Jo kdyby tak k výročí udělali na dvojkach rovné ručky a hranaté indexy.... Ale vím že to není Rolex styl, takové velké změny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...