Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2020


AdaMoss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 633
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 19. 9. 2020 v 13:12, Radek124 napsal:

Tím že u pana Rolexe bývá AR "tradičně" jenom na jedné straně to každopádně stojí za prd - tuplem na placatém skle s flusancem, pod kterým už se to paradoxně musí řešit... :shit:

Já jsem třeba šťastnej, že Rolex a Tudor vnější AR nemají (vnitřní u nových subů vítám). Nemám rád jak se vnitřní AR pořád o něco patlá a že na něj musím dávat pozor,  i kvůli tomu tak nějak postupně přecházím z Omeg a Breitlí právě na tyto značky. I když zrovna u nesportovních modelů jako jsou tvoje DJ bych si ten vnější AR představit dokázal.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem měl možnost vyzkoušet naživo a cifr pocitově vypadá větší (i v kontrastu s užšími nožkami), vnitřní AR tam nejspíše je, ale funkční je jenom zlehka (porovnával jsem se svými BLNR) bylo by potřeba vyzkoušet na přímém sluníčku.

Souhlasím se sponou, která mi přijde masivnější, než na původních keramikách a někomu by mohla na ruce i vadit. Čeho jsem si ale všiml prvně je, že "lízátko" na sekundovce mají Suby menší, než BLNR.

Mno a poslední zajímavost: již se prodávají první kusy koncovým zákazníkům. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když teda tvrdíte že toho plechověho braku mají jak smetí, nenastal vhodný čas začít dělat AD drahoty a při přebírce nových Subů se vrátit k osvědčenému vydyndávání automatické slevy 10-15% ...za platbu v hotovosti, čekání a věrnost dealerovi/značce🤑🤑🤑

...uvedený námět na virální video tímto případnému trubkerovi poskytuji zdarma, bez nároku na provizi - za tu prdel, kyselé ksichty primadon za pultem a eskortování ochrankou by to stálo. Světový mír a návrat od křečkování k nošení by to asi nepřineslo - ale třeba by to pár “čekatelstvím nakaženým” pomohlo s diagnózou, do jak nerovného a nedůstojného postavení se tímhle “nedostatkovým marketingem” ze strany jistých luxusních značek nechávají uvrtat. :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo Radku ale co dělat když si s velkou pompou všem řekl jakej to investiční dýl všichni se zapsali oni zaplní trh a ty budeš za blbce, tsk tsk. Spolu s tím padnou ty slavný pořádný plechy za čtvrt milionu, který nejsou nebudou a přidá se k tomu že ten zájem taky půjde dolů když ty nové jsou levnější mají teda taky úzké nožičky ale nevošmrdlal je ital před prodejem.

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechat se zapsat do "nezávazného a neveřejného" (tj. neexistujícího) pořadníku ještě neznamená, že částku kterou na Tebe "při předvolání" AD vyklopí musíš zaplatit i se zpropitným a ještě se u toho poníženě klanět. Jinak šlo samozřejmě o rozvinutí Tengeho nadsazené narážky na "plné sklady" - po kterých se i tenhle rok jenom zapráší, i kdyby s nima měli vypravit extra loď do Číny a tu cestou potopit (sakra, taky dobrej "investiční námět"!).

A ty "pořádný plechy" by hlavně měly jít tam kam už dávno patří - tj. ne do popelnice ale cenově dolů, protože při milionových počtech (ve kterých se coby "investiční komodita" povalují po trezorech a jiných schovkách, které budou archeologové vykopávat ještě za 1000 let - tj. ne že "nejsou/nebudou") zdaleka nejde o nějaký "modrý Mauricius" :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní srovnání! Díky němu koukám, že nová reference má na dialu Sumariner psané tučně, co předchozí reference neměla. A věc k diskuzi je použitý AR, který mi hned na první fotce lehce z boku přijde, že je patrný. Jak vidmo, tak žádná sláva to ale není... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Locky napsal:

Parádní srovnání! Díky němu koukám, že nová reference má na dialu Sumariner psané tučně, co předchozí reference neměla. A věc k diskuzi je použitý AR, který mi hned na první fotce lehce z boku přijde, že je patrný. Jak vidmo, tak žádná sláva to ale není... 

Nápisy na dialu se v pruběhu výroby modelu mění. Nesouvisí to tak úplně s referencí. Doporučuju Mondaniho knížky k nastudování. Třeba takový DeepSea měl doposud tři verze černých ciferníků ( označované sběrateli jako Mark I - III ) , takže je možné že Suby 126610LN vyrobené v roce 2022 budou mít stejné rozměry, ale jiný font nebo velikost písem na ciferníku, než nové suby vyrobené v listopadu 2019. Ještě větší divočina byla historicky ve fontech a barvách hlinikových lunet v průběhu výroby stejného modelu,  proto jsou ceněné původní lunety více než lunety "v hezkém stavu", ale nepůvodní.

 

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...