Přejít na obsah

Citizen JY0010-50E Skyhawk Titanium watch nebo něco jiného?


asrock

Doporučené příspěvky

Tak jak to dopadlo s tim signalem? Chci si taky koupit CITIZEN JY0010-50E pres aukro, tak abych pak nezabrecel, kdyz bude nejaky problem :shuriken:

 

Příjem rádiového signálu funguje bez problému. Jen je třeba mít hodinky dobře nastavené. Tak je to ale u všech hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste bych se zeptal na majitele techto hodinek, jestli nemeli problem s tim mineralnim sklickem. Zvazuju, ze si koupim tuhle folii http://www.bezobalu.eu/invisibleshield-pro-skyhawk-a-t-titanium-display/d-70371/

 

Na fólii se vykašli. Tím, že si ji tam dáš v podstatě přijdeš o antireflexní vlastnosti. Udělej to jako většina uživatelů. Nos je dokud se nepoškrábou (neboj, vydrží hodně) a pak si tam nech v servisu dát safír zacca 2000 kč. Ona ta folie má bohužel tu nevýhodu, že časen žloutne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to dopadlo s tim signalem? Chci si taky koupit CITIZEN JY0010-50E pres aukro, tak abych pak nezabrecel, kdyz bude nejaky problem :shuriken:

 

Příjmu se neboj. Hodniky mám už přes rok, několik jsem jich i prodal a všechny bez problémů. A přes aukro bych je nebral. V zahraničí je koupíš mnohem levněji. Pro představu já jsem je tehdy kupoval na ebay za cca 6500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nějaká jiná alternativa, kde je dobře koupit?

 

Daji se koupit na ebay.com, cena zacina od 300$, ale nutno k tomu pricist postovny, DPH, clo. Podle me se pod 8000,- nedostanes, nebo to nejak previst bez procleni..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daji se koupit na ebay.com, cena zacina od 300$, ale nutno k tomu pricist postovny, DPH, clo. Podle me se pod 8000,- nedostanes, nebo to nejak previst bez procleni..

 

Lidi neblbněte. Berte to tak, že sem na fórum chodí lidé, aby se něco dověděli. Na pohádky jsou jiné diskuse. A vy jim tady píšete, jak se kupuje Citizen JY0010-50E za 6 500,- nebo 8 000,- Kč. Další píše o 300,- USD. Za těch 300,- USD to nekoupíte ani od prodejců na Ebay, kteří prodávají několik let staré předváděcí hodinky. Nejnižší cena z dopravou je cca 500,- USD. A to je od neautorizovaného prodejce Citizenu - tedy bez záruky - s DPH cca 12 000,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi neblbněte. Berte to tak, že sem na fórum chodí lidé, aby se něco dověděli. Na pohádky jsou jiné diskuse. A vy jim tady píšete, jak se kupuje Citizen JY0010-50E za 6 500,- nebo 8 000,- Kč. Další píše o 300,- USD. Za těch 300,- USD to nekoupíte ani od prodejců na Ebay, kteří prodávají několik let staré předváděcí hodinky. Nejnižší cena z dopravou je cca 500,- USD. A to je od neautorizovaného prodejce Citizenu - tedy bez záruky - s DPH cca 12 000,- Kč.

 

Na jasne, ja jen reagoval na kolegu, ktery psal o cene 6500,-. To mozna byl jeste dolar za 15Kc :-)

Ja uz jsem koupil na i-time.cz, nevim teda, jestli ten zarucak je uplne koser, ale budiz. Nepochazi to z oficialni ceske distrubuce. Ale zaruku by mela byt 5ti leta, podle toho prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jasne, ja jen reagoval na kolegu, ktery psal o cene 6500,-. To mozna byl jeste dolar za 15Kc :-)

Ja uz jsem koupil na i-time.cz, nevim teda, jestli ten zarucak je uplne koser, ale budiz. Nepochazi to z oficialni ceske distrubuce. Ale zaruku by mela byt 5ti leta, podle toho prodejce.

 

Pokud není záruka 5 let uvedená na faktuře, tak je to další pohádka, tentokrát od prodejce. Záruku 5 let můžete uplatnit v USA a to v případě, že je prodejce na záručáku oficiálním prodejcem Citizen USA - to na 99% není. Pokud by byl ofic. prodejcem Citizen USA, tak platí mezinárodní záruka 1 rok.

Upraveno uživatelem klaucz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...