Přejít na obsah

Oris Aquis Lake Baikal LE


sashator

Doporučené příspěvky

Další z řady aqua-ekologických limitek od Orisu. Tentokrát zaměřená na nejhlubší a nejstarší jezero světa Bajkal, kde se nachází celá pětina světových zásob povrchové sladké vody. U Orisu se rozhodli pro tuto limitku použít klasické Aquisy o velikosti 43,5mm. Za mě hodně povedená barevná kombinace, i dýnko se mi líbí. Kvůli krásný barvě cifru a lunety jsem měl spadeno na předchozí Great Barrier Reef, ale nelíbilo se mi tam to řešení datovýho věnce. Tak uvidíme jaký budou naživo, každopádně z Aquis řady jsem ještě nic neměl a to je podle mě škoda.

 

Oris-Aquis-Lake-Baikal-Limited-Edition-i

 

Oris-Aquis-Lake-Baikal-Limited-Edition-i

 

Oris-Aquis-Lake-Baikal-Limited-Edition-i

 

Foto: https://monochrome-watches.com/oris-aquis-lake-baikal-limited-edition-introducing-price/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi líbí. Dýnka u Aquisů dělím do kategorií: zbytečnej průhled na červenej rotor nebo pěkný plný dýnko u limitek. Tohle sice vypadá fakt atraktivně, ale z praktickýho hlediska je to tak něco mezi.

 

Cifr s přechodem je parádní, barevnej odstín taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou moc pěkný!

Měl jsem je v běžné, černo modré verzi a byly fakt super. Nebýt mi malinko větší, asi je mám furt. Kvalitní, "dospělý" potápky, který jsou za mě i lepší než třeba Aquaracery s kterýma jsou často srovnávaný. Minimálně tah a spona jsou o třídu výš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Oris ty "aquisácké" limitky pravdu umí. Nemít kdysi předem vybrané ty s černým cifrem a oranžovými indexy, tak bych šel do limitky Clipperton, protože ten cifr byl naživo doslova úžasný, co se barevného provedení týče. Takže, jestli se z Vás někdo rozhodl k nákupu - gratuluji a doporučuji.

Upraveno uživatelem Radek Cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...