Jump to content

Oris Aquis Lake Baikal LE

Recommended Posts

Další z řady aqua-ekologických limitek od Orisu. Tentokrát zaměřená na nejhlubší a nejstarší jezero světa Bajkal, kde se nachází celá pětina světových zásob povrchové sladké vody. U Orisu se rozhodli pro tuto limitku použít klasické Aquisy o velikosti 43,5mm. Za mě hodně povedená barevná kombinace, i dýnko se mi líbí. Kvůli krásný barvě cifru a lunety jsem měl spadeno na předchozí Great Barrier Reef, ale nelíbilo se mi tam to řešení datovýho věnce. Tak uvidíme jaký budou naživo, každopádně z Aquis řady jsem ještě nic neměl a to je podle mě škoda.

Oris-Aquis-Lake-Baikal-Limited-Edition-i

Foto: https://monochrome-watches.com/oris-aquis-lake-baikal-limited-edition-introducing-price/

Taky se mi líbí. Dýnka u Aquisů dělím do kategorií: zbytečnej průhled na červenej rotor nebo pěkný plný dýnko u limitek. Tohle sice vypadá fakt atraktivně, ale z praktickýho hlediska je to tak něco mezi.

Cifr s přechodem je parádní, barevnej odstín taky :)

Jsou moc pěkný!

Měl jsem je v běžné, černo modré verzi a byly fakt super. Nebýt mi malinko větší, asi je mám furt. Kvalitní, "dospělý" potápky, který jsou za mě i lepší než třeba Aquaracery s kterýma jsou často srovnávaný. Minimálně tah a spona jsou o třídu výš.

Jo, Oris ty "aquisácké" limitky pravdu umí. Nemít kdysi předem vybrané ty s černým cifrem a oranžovými indexy, tak bych šel do limitky Clipperton, protože ten cifr byl naživo doslova úžasný, co se barevného provedení týče. Takže, jestli se z Vás někdo rozhodl k nákupu - gratuluji a doporučuji.

Edited by Radek Cigi

Jj, trilogy Clean Ocean & Blue Whale LE jsou taky sakra povedený, a plný dýnko s plejtvákem řadím k těm nejpovedenějším u řady Aquis.

• 3 weeks later...

Ty jsou bomba, jak cifr, tak dýnko. Pokukuji po Aquisech už nejakou chvíli, Ale tohle fakt parádní počin.

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Tak jsem to nevydržel a po letech si koupil nový hodinky. Aquis Lake Baikal mě zaujaly hned od prvního obrázku a naživo jsou ještě o moc hezčí.

IMG_9418.thumb.JPG.ea996531e133894cfa77246688fd0990.JPG