Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Včerejší úprava pejska. Pro názornost dávám foto před a po a upozornuji- psa vytrhávání NEBOLÍ.

Seš si jistej že vám vrátili původního psa?  B)

 

abych nebyl OT

ta naše čudla musí u všeho asistovat. Tady se nám jí podařilo celkem slušně utahat při venčení, ale stejně se snažila tvářit že to co se děje před ní zvládá sledovat  :D

post-16518-0-02612300-1400482742_thumb.jpg

Upraveno uživatelem the MJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seš si jistej že vám vrátili původního psa?  B)

 

abych nebyl OT

ta naše čudla musí u všeho asistovat. Tady se nám jí podařilo celkem slušně utahat při venčení, ale stejně se snažila tvářit že to co se děje před ní zvládá sledovat  :D

Jsem, celou dobu jsem asistoval :lol2: , mladej se snaží kousat ( nevyhovuje mu, 2 hodiny vlastně jen stát ) a tak se ohání a minule mu to vyšlo a chovatelku kousl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší úprava pejska. Pro názornost dávám foto před a po a upozornuji- psa vytrhávání NEBOLÍ.

 

Ty vole, já na to koukal, koukal koukal...řikám si vždyť je to uplně stejná fotka ne?! :D

 

Tady je náš raťaf, furt s nim jsou nějaký peripetie, minulý týden se hrozně drbal a museli jsme na veterinu (důvod neznámý ale po nějakých prášcích na uklidnění a koupeli už je OK), v sobotu lítal za myší v kopřivách a pak mu jedno víčko tak nateklo že neviděl, v neděli zase vytahal kočce ze stodoly všechny koťata...

2ik2r5z.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten náš vůl si tim roztrhá celou hubu když mu jí nechám, uplně to rozcupuje :D Baví ho s tím lítat když mu do toho dám vodu.

Na týden si beru psa do Phy, rodiče jedou na dovolenou, jedna ze spolubydlících se bojí psů, tak jsem zvědavý jestli bude nějaké extempóre, to ten náš vůl umí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to že jí bude 1.6. 11 let tak je furt šíleně hravá, když jí pak rozdráždím, tak lítá jak magor s prdelí u země a stačí na ní párkrát zavrčet tak se ještě rozštěká, jak říkala dcera když ještě byly obě holky maličký (dcera je o 7 měsíců starší), magůr abadůr (překlad. magor labrador:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...