Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Návštěvník swanieck

mazlík to sice je, ale bude z ní divoch a neohrožený obranář.............už teď, když slyší plakat dítě, jde do střehu a chtěla by okamžitě sjednat nápravu....inu JRT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mazlík to sice je, ale bude z ní divoch a neohrožený obranář.............už teď, když slyší plakat dítě, jde do střehu a chtěla by okamžitě sjednat nápravu....inu JRT

 

Přesně tak, pamatuju si když ten náš také vypadal takle roztomile a co z něho vyrostlo :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včerejší propršený den a naše tříměsíční JRT slečna vodu zatím moc nerada a tak mi pomáhala pracovat

tady je k nakousnutí...................ten zatím malinkatej ďábel co z ní později vyroste. Tak hodně štěstí, trpělivosti, volných bot a pevné nervy............ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nas je taky raubir, ale nikdy nekousnul do niceho, co neni jeho. Verim, ze je to o vychove. Od mala byl vychovavany co muze a co ne a nema s tim problem. Kdyz jako stene zacal kousat neco co mu nepatri, tak jsme mu vec hned nahradili za jeho hracku a chvili si s nim hrali a celkem brzo pochopil co muze a co ne. Hlavne netrestat, protoze pak to muze pochopit ze se vam nicenim veci muze mstit (napr. kdyz ji nechate doma samotnou atp.).

Jeho hracky, to je vec jina. V podstate do 5 minut rozkouse a znici vse, vcetne nerozkousatelnych hracek Zogoflex. Nastesti jsme na nej vyzrali a nejoblibenejsi hracky jsou hovezi varene kosti o velikosti do 10 cm. Ty vydrzi docela dlouho a kupodivu ani moc nestoji ;)

 

JRT i PRT jdou vychovat do neuveritelne poslusnych psu, jen to nechce zanedbat vychovu hned u stenete.

Upraveno uživatelem l.adamek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx: krásnej..

Chci se zeptat mam s tou moji fenečkou takovy menší problem.Má sice kotec se zatepleou boudou ale jakmile ji dám do baráku nebo i v kotci rozkouše vše co je ze dřeva nebo dřevotřísky.Ted pomalu a jistě rozebírá uplně novou boudu a dneska už mi stačila poškodit dva šuplíky na nově namontované lince.Což o tom ještě neví ani manželka tak to si asi vyžeru když jsem ji doma zapomněl a nedal do kotce.Nevím jestli nebyla v minulém životě cirkulárka ale už mně to celkem štve.Máte někdo s tímto podobné problémy?V boudě to vyřeším plechem ale doma těžko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se snad ani nedá jinak nazvat,jelikož mi před chvíli doslova rozkousala nové šuplíky od ještě nezabudované linky a zítra ráno mají přijít stolaři tu kuhyň dodělat.Jinak je to moc milý pejsek.Přemýšlím že by se neměla jmenovat Agnes ale možná Husqarna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cecil: děkuji, ta Tvoje taky roste, jak z vody :) .

 

K Tvému problému, řešením je bytová klec ... já osobně ji doma nepoužívám, ale když jezdíme na výlety a máme ubytování v penzionu nebo hotelu, tak ji beru s sebou. Pokud se jedná o krátkodobé zavření doma, tedy ne celý den, neviděl bych v tom žádný problém. Ono tyhle plemena jsou prostě dost odolná a jen tak něco jim na hraní nevydrží a když ji chceš nějak omezit na pohybu je to lepší než venku v kotci ... já mám XXL pro molosoidní plemena, takže tam má dost místa, což pro tu Tvojí bude luxus.

 

Tady je odkaz: http://www.zvireci-potreby.cz/2075,nobby-transportni-cerna-klec-pro-psa-ci-kocku.html?attribut=6886&gclid=CI2MnpqOkcECFSTMtAodHCsAWQ

 

Dá se sehnat levněji, je to značka Savic a je docela odolná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

To se snad ani nedá jinak nazvat,jelikož mi před chvíli doslova rozkousala nové šuplíky od ještě nezabudované linky a zítra ráno mají přijít stolaři tu kuhyň dodělat.Jinak je to moc milý pejsek.Přemýšlím že by se neměla jmenovat Agnes ale možná Husqarna?

radsej uvazuj, ze ako ta pomenuje manzelka, ked pride na problem s jej vysnivanou novou kuchynou!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No budu to muset pořídit.Zatím se specializuje jen na dřevo apod ale až ji chytne chuť třeba na auto v garáži nebo nedejbože tchýni...

Je fakt že je ještě malá rostou ji zuby tak asi proto do všeho kouše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...