Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Normalni pekni vlciacikovia, akurat niektore by boli biele. Inac je to cistokrvny NO taky isty ako kazdy iny, az na farbu srsti. Akurat boli dlhodobo vyberane len biele psy az zostali len take geny pre farbu srsti. (Pred Hitlerom bola biela farba v standarde plemena)

 

..Pripadne si vygoogli german shepherd panda, ale to uz chce specialny postup :)

 

Inac ten moj magor ma vybornu povahu, je po intersampionoch rodicoch, vyborny pigment, kostra - chovatel mi dodnes vycita ze som nemal cas sa tomu venovat. Ale ja som si nie kvoli tomu kupoval psa. Je to proste bezkonkurencny partak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naše taky nesměla domů, tak jo jen do chodby, možná dole by mohla být, ale na sedačku v žádném případě, dobře, tak na chvíli, ale v patře ji vidět nechci. Tak dlouho jsem tál, až jsem roztál tak, že si pro mě chodí ráno do postele...má 12 kg, zatím to jde, ale za dva měsíce už to p...l nebude  :lol2:

Šak co, je naša, ne ?

Naši taky pořídili. Musím teda říct, že je to mnohem větší potvora než ten berňák před ní, ale super pes. Dneska už je taky velká, fotky když byla štěně. 

post-22755-0-63252200-1417416143_thumb.jpg

post-22755-0-92718700-1417416148_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalni pekni vlciacikovia, akurat niektore by boli biele. Inac je to cistokrvny NO taky isty ako kazdy iny, az na farbu srsti. Akurat boli dlhodobo vyberane len biele psy az zostali len take geny pre farbu srsti. (Pred Hitlerom bola biela farba v standarde plemena)

..Pripadne si vygoogli german shepherd panda, ale to uz chce specialny postup :)

Inac ten moj magor ma vybornu povahu, je po intersampionoch rodicoch, vyborny pigment, kostra - chovatel mi dodnes vycita ze som nemal cas sa tomu venovat. Ale ja som si nie kvoli tomu kupoval psa. Je to proste bezkonkurencny partak.

Musim fakt uznat, ze je to fesak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim fakt uznat, ze je to fesak!

 Mě se tady líbí.... je to pohodovej frajer.

 

Citace:  Instant -

 

 

ked tu vidim cistokrvneho ivanka - ja mam psa vychodnara*:

 

*je to nenazrane hovado a len tu zabera miesto

 

 

  post-12895-0-62398400-1417419635_thumb.jpg

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz vidím jak se nekteri psici mají, vcetne těch našich, tak jim fakt někdy zavidim:-). Ja makám, oni spi, dojdu domu, jmuvitaji me, lehnou si a pockaji az půjdeme ven. Pak donese par klaciku, ochucha fenky, polita si po lese, dojdeme domu, dostane nazrat samé dobroty a jde zase ležet:-). Hlavne ty rána jim závidím, kdy je tak tak vykopu z postele, kdyz oni přitom vi, ze jedte můžou spát. Ten pohled...co delas vole, ja do práce nejdu, nebud... To je neco fakt:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Citace:  Instant -

 

ked tu vidim cistokrvneho ivanka - ja mam psa vychodnara*:

 

*je to nenazrane hovado a len tu zabera miesto]

presne na toto som si teraz spomenul aj ja. Nejako som si z toho vtedy v hlave vyskladal ze ide o poctiveho prislusnika anonymneho davu bez identifikovatelneho povodu, rasy a stranickej prislusnosti a hen, intersampionsky extradeluxe kus :-O
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

U nás se to hned první den porušilo a bylo vymalováno :D A teď už je jaksi pozdě na to s tím něco dělat, ale dá se to, je celkem skladnej a navíc věčně spí u přítelkyně, takže mě to ani vlastně nijak neomezuje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to doma také známe :) Ale hlavně když se může chrápat v posteli :D

 

attachicon.gifIMAG2036_1.jpg

 

Můj může do mojí postele když jsem doma, jsou to ale despotové a jak se jim dá šance, hned jí využijí.

Klíšťata mu můžu vyndat jedině já, zuby mu můžu čistit jedině já... můsí se to podchytit od začátku a hlavně musí všichni v rodině vyžadovat precizní plnění úkolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...