Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Záleží, zda budeš chtít uchovněná štěňata, jinak bych výstavy neřešil. Bostoni mají dobrou povahu, spolu s frbulem to byl adept na nového psa. Nakonec budeme mít nejspíš brabantíka.

Ne, stenata urcite nie. Tym ju trapit nechceme, kedze bostoni rodia cisarskym rezom. A povahu potvrdzujem, fakt je tam kopa hravosti, ale aj empatie a inteligencie. Chapem ze kazdy majitel psa si mysli ze prave ten jeho je najlepsi, najkrajsi atd. Ale nam tu bostonku chvalia aj majitelia bostonov, co ma pre mna este vacsiu hodnotu ako cena na vystave :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daruji tuhle princeznu, přidám všechno co jí patří a granule doživotně budu kupovat :-) ideální pro někoho kdo plánuje kopat studnu, mě jednu docela pěkně hlubokou dnes na zahradě vytvořila. Štve mě ženská jedna zlobivá....

post-364-0-72076000-1443457842_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daruji tuhle princeznu, přidám všechno co jí patří a granule doživotně budu kupovat :-) ideální pro někoho kdo plánuje kopat studnu, mě jednu docela pěkně hlubokou dnes na zahradě vytvořila. Štve mě ženská jedna zlobivá....

Jménovat sé Wang Li Tung a o váseho péjska se rád postarat :):)

Náš berňák musel mít na zahradě alespoň pět děr do kterých se sám vlezl, zitra jí odpustíš:)

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daruji tuhle princeznu, přidám všechno co jí patří a granule doživotně budu kupovat :-) ideální pro někoho kdo plánuje kopat studnu, mě jednu docela pěkně hlubokou dnes na zahradě vytvořila. Štve mě ženská jedna zlobivá....

to víš žejo, si ji vod tebe vezmu a pozítří mi urveš zvonek jak ji budeš chtít zpátky ne ?   máš mít betonovou zahradu a budeš mít klid..........neb jak říká klasik...........Nejlepší tráva je zámková dlažba a nejlepší barva je nerez............

 

Jo a máš vlastně vůbec na hloubení studny povolení ??? A  co povodí? Schválili Ti studnu nebo to máte načerno ???

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo evropského saňového psa? Žena našla na Home4pets štěndo, kde matka je ESP, otec neznámý, ale jsou po matce. Jde mi o zkušenosti s tímto plemenem, díky.

Pokud máš dost aktivit tak hurá do toho, v aktuálním čísle Pes přítel člověka je profil ESP ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...