Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Mame nové miminko, kříženec mopse a fr. buldočka.

pipi02.jpg

 

A tady s Akirou.

Mala a Akira.jpg

Ten je fakt bozi, rika to i ma pani ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, dostal jsem se do relativně nešťastné situace a sháním pro svého psa nové bydlení. Před třemi lety jsem ho přestěhoval k tchyni na zahradu, která ovdověla. Měl jí tam dělat dočasně dělat společnost, nicméně jsme se pak shodli na tom, že mu u ní bude líp než v Praze v bytě. Nicméně, teď se rozvádím a našel jsem si bydlení, kde psa mít nemůžu. Ve starém bytě už jsem dal výpověď a do toho mi tchyně začala ordinovat, kdy nebude doma a kdy musím mít psa já (jen v září je to 15 dní). Navíc jsou to termíny, kdy mám mít i děti, takže už jen venčení je neřešitelné.

 

Takže pro svého Mana hledám nového páníčka, ideálně někde u baráku a ještě líp poblíž lesa - je to kříženec ohaře  (otec) a matka byla kříženec borderky. Má 8 let, vzhledově něco mezi hnědým labradorem a vyžlou. Je naprosto zdravý, veselý, nekonfliktní (je zvyklý na malé děti). A opravdu miluje pohyb. Pokud by jste o někom věděli, kdo přemýšlí, dejte mi prosím vědět. A samozřejmě všem tady přeju, ať nic podobného nikdy řešit nemusí...

 

edit...foto mi nejde vložit, ale pár jsem jich tu v rámci tohohle vlákna vložil. což nechápu je, že se mi ani nedaří kopírovat a vložit link :(

Upraveno uživatelem Ondoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naše mopsice dostala zánět ucha a dopadla jak po mrtvici. Hlava na stranu, spadle ucho i tlama. Nejhorší je chůze. Motá se, padá na záda. Prostě hrůza. Tak mi dělají alespoň radost dcery pejsci. Takle si vodí čivavu na procházku. 6ff8d947c1ac16d3d19ea986f234b9fe.jpg

Upraveno uživatelem slay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...