Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Někdo zkušenost s elektrickým ( vibračním obojkem). Nejde o silnou ránu ale jen pidi upozornění že tu jsem. Proc: Máme amerického staforda 6 měsíců. Na stopovocce a když je sama. Funguje jak hodinky. Ale když uvidí děti ( chce je ulízát k smrti, ale maminky to nemají radi) tak je neovládatelna a pak vi ze něco udělala a už zase nechce přijít. Dekuju za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, s těmito obojky naděláš vic škody než užitku, zvlášť kdyz nevis jak ho pouzit. Spíš bych ti doporučil někoho, kdo dělá výcvik a má s touto rasou zkušenosti.

Děkuji za rady. Tvoje rada už probíhá. A je to i na doporučení člověka který ji s námi cvičí. A jsou i vibrační obojky které jen upozorní jako třeba vibrující telefon. A proto se tu ptám na zkušenosti lidi tu kteří to používají a mám v nich nějakou důvěru že napíšou opravdu ti kteří ho pouzivaji.

 

Moc děkuji a přeji klidné svátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

446e6161904b648822b3e20dfaf63c43.jpg

 

Dnes náš drahoušek v době, kdy jsme chystali večeři v jídelně, sežrala třípatrový talíř s cukrovím. Má 4 roky a nikdy před tím to neudělala. Potvora jedna, doufám, že ji nebude špatně.

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moj dal krabicu pernickov kym som ho nevymakol. Hulakal celu noc na prazdnu ulicu. Zvierata su z cukru nadrbane jak my z alkoholu.

 

Edit: psom skodi kakao, obsahuje latky ktore su pre nich jedovate. Ale poznam psov co zeru cokoladu denne a veselo robia pevne hovienka. Tak neviem.. je mozne ze kakao uz do cokolady davno nedavaju :)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

446e6161904b648822b3e20dfaf63c43.jpg

 

Dnes náš drahoušek v době, kdy jsme chystali večeři v jídelně, sežrala třípatrový talíř s cukrovím. Má 4 roky a nikdy před tím to neudělala. Potvora jedna, doufám, že ji nebude špatně.

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Náš nebožtík (výmarák) jednou na vánoce nabral velkou část mísy bramborového salátu, po konzultaci s veterinářem (dostali jsme vynadáno) jsem s ním prochodil kus noci, chvílema se snad i vznášel, ale přežil tuto akci bez následků...... Tak asi pohyb a půst... (imho)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím salátem nám tenkrát udělal to samý náš první Kavalír, byl u tchýně v místnosti aby trochu oschnul a tam byla na podlaze mísa s bramborovým salátem.No tři dny měl sračku jak bič a my nevěděli z čeho a pak až jsme přijeli znovu ke tchýni tak nám řekla vo tom salátu, že šla večer dělat chlebíčky a hrozně se divila kde má salát.........pánové to byl smrad, to jsem ani nevěřil, chudák malej.

 

instant.........to se mi nezdá, vždyť ten tvůj pes furt chrápe, ten to určitě nebyl.............někdo to na něj narafičil............ :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím salátem nám tenkrát udělal to samý náš první Kavalír, byl u tchýně v místnosti aby trochu oschnul a tam byla na podlaze mísa s bramborovým salátem.No tři dny měl sračku jak bič a my nevěděli z čeho a pak až jsme přijeli znovu ke tchýni tak nám řekla vo tom salátu, že šla večer dělat chlebíčky a hrozně se divila kde má salát.........pánové to byl smrad, to jsem ani nevěřil, chudák malej.

 

instant.........to se mi nezdá, vždyť ten tvůj pes furt chrápe, ten to určitě nebyl.............někdo to na něj narafičil............ :lol2:

 

tomu never.. to je digitalny pes - bud spi, alebo vsetko full speed. vyrastal so mnou v jednom kotci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...