Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

jedna vec mi na nom zacina vadit - okrem toho bezbreheho pozitivneho psieho optimizmu - a to ze z nejakeho mne neznameho dovodu vyzaduje krmenie presne medzi 03:50 a 04:00. Teda jako vyzaduje ho nonstop, ale hlavny pridel musi byt rano. Keby ste videli ten prerod zo spiaceho plysaka na lacnu bestiu, to by ste nepochopili. Ked je na dvore tak hulaka kym sa niekde nerozsvieti svetlo, a potom vsetkymi zmyslami trackuje pohyb v dome a skucanim pod prislusnym oknom alebo dverami nam pripomina, ze ma dostat svoj pridel. Ked ho zavriem do predsiene, ze nech nebudi ulicu v taku neludsku hodinu, dokaze si otvorit dvere a nepomoze ani ked sa pred nim zavrieme v izbe, klucky su malina, sadne si k posteli, cumi na teba a vyludzuje zvuky. Ked sa nehnes, džugá do teba labou, potom ta vyoblizuje, no zachranar jak svina. A tvari sa pri tom. Ved viete - psi vocicka. On, uboha sirota, najdúch, matka ho v ranom veku pohodila, nežral už týžden..

 

Susedia dochodcovia sa na tom cirkuse kazde rano bavia - sak oni su uz hore, lebo krmia nase mačky :D Ze uz len cakaju kedy raz rano prehovori. Ja osobne sa toho desim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamo, treba zacat chodit skor spat a skor vstavat... ale aspon sa so psom zabavis a nenudis sa... inak aj tie moje obludy sa kolkokrat zblaznia a brechaju dovtedy kym nepridem a nedam im to, co v ten moment vyzaduju... :)

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamo, treba zacat chodit skor spat a skor vstavat... ale aspon sa so psom zabavis a nenudis sa... inak aj tie moje obludy sa kolkokrat zblaznia a brechaju dovtedy kym nepridem a nedam im to, co v ten moment vyzaduju... :)

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

 

kamo ja som o stvrtej este hore... a na nudu sa prave nestazujem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...