Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

staffbullove - je to pes s nazorem, hranice lasky k paneckovi nejsou, pes, kterej komunikuje, jedinej pes, kterej misto stekani dela papouska, kapesni rotvajler, linej - nebo ne - jako jeho panecek... co chtit vic... ;)

 

Hmmm... Vikina je pes s nazorem, kdybych nevedel, ze je to pes, myslel bych si obcas, ze je to kocka :D

Hranice lasky k tomu, kdo ma suncicku, nejsou, misto stekani spis kvika, kapesni... cokoliv, ale totalne kapesni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo,staffbullíci jsou úžasní...Já mám 8miletého a je to totální mazel.

Akorát občas ty cizí psi,no.Arturek kráčí jako totální masér kolem nějakého čokla,který na něj vyjede a štěká jako magor.

Naštěstí si většinou udělá respekt sám svým postojem a vrčením a to tak,že si cvrnkne do textilu i páníček či panička uřvaného čokla.........Na tak relativně malého hafíka je to obdivuhodné sebevědomí !

Je fakt ,že když mu jdu kupovat "kostičku" na hraní tak uznává jedině tu pro nosorožce .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
aspon ze zvladate ty vase "bojova plemena". bohuzel, takovych panicku moc neni

 

 

nejde o to,jestli je pes "bojové plemeno",či ne.....je to šumák...jde hlavně o páníčka.....pokud je páníček pako,bude pako i kterýkoliv pes......bohužel. :crying_anim02:

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde o to,jestli je pes "bojové plemeno",či ne.....je to šumák...jde hlavně o páníčka.....pokud je páníček pako,bude pako i kterýkoliv pes......bohužel. :crying_anim02:

 

to sise ano, ale jde i to to "bojjove plemeno" sam ten termin nemam rad, ale aspon se vi, o kterych psech se mluvi. pokud ses trotl tak udelas i z dobraka labradora "zabijaka" ale jsou proste plemena, ktere kdyz neukocirujes tak delaji problemy. kdyz se vybodens na vychodu labradora, tak te nebude jen poslouchat, ale nepujde cizim lidem po krku.

skoda, ze se to neda nejak hlidat a vice pokutovat. misto toho ty ido.., vymyslej vyhlasku ze pes nesmi byt na volno. ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sise ano, ale jde i to to "bojjove plemeno" sam ten termin nemam rad, ale aspon se vi, o kterych psech se mluvi. pokud ses trotl tak udelas i z dobraka labradora "zabijaka" ale jsou proste plemena, ktere kdyz neukocirujes tak delaji problemy. kdyz se vybodens na vychodu labradora, tak te nebude jen poslouchat, ale nepujde cizim lidem po krku.

skoda, ze se to neda nejak hlidat a vice pokutovat. misto toho ty ido.., vymyslej vyhlasku ze pes nesmi byt na volno. ach jo

 

Já například nevím co si pod pojmem bojové plemeno představit. NO, dobrmana apod., kteří byli šlechtěni vyloženě proti lidem, nebo pita, tosu a podobné, kteří byli šlechtěni na boj psa proti psu za předem daných a dodržovaných pravidel a i v takto vypjaté situaci nekousli do člověka nebo např. staffbulla (kde nikdo nevidí rozdíl mezi pitem, AST), který je používán na canisterapii a v jeho domovině je přezdíván babydog apod.

Je dost labradorů, kteří trpí poruchou, název mi nyní vypadl, kdy bez jakékoliv příčiny kousnou a je to prý následek módnosti tohoto plemene a jeho množení pro kšeft.

Prostě je to všechno o lidech...to se myslím shodnem všichni.

 

A souhlasím s menším omezováním, ale se sakra přísnějšími postihy.

Upraveno uživatelem r4d3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sise ano, ale jde i to to "bojjove plemeno" sam ten termin nemam rad, ale aspon se vi, o kterych psech se mluvi. pokud ses trotl tak udelas i z dobraka labradora "zabijaka" ale jsou proste plemena, ktere kdyz neukocirujes tak delaji problemy. kdyz se vybodens na vychodu labradora, tak te nebude jen poslouchat, ale nepujde cizim lidem po krku.

skoda, ze se to neda nejak hlidat a vice pokutovat. misto toho ty ido.., vymyslej vyhlasku ze pes nesmi byt na volno. ach jo

 

 

ono....to je na delší debatu....samotnej pes nikdy nejde někomu po krku bezdůvodně......respektive.....velmi sporadicky se najde pes,kterýmu "jebne".......jinak je tam vždy nějaký důvod,což třeba TV NOVA,která s oblibou začíná různé štvavé kampaně,když nějaký pes někoho pokouše,zapomíná lidem sdělit......chlapeček,kterýho pes hryznul do xichtu,toho psa dýl než rok chodil škádlit,píchal do něj klackem(za plotem) a podobný lahůdky......potom se jednou pes dostal ven a hle...problém.....tohle zase se*e mnë......rozjede se nějaká hysterie a přitom by kolikrát stačilo,aby si třeba rodiče pohlídali dítě........ale pryč od toho,to je vážně na dlouho......a případ od případu se to liší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem,z Kavkazanů mám respekt taky....v práci jsem jednou kontroloval barák a najednou,kde se vzal,tu se vzal a hup...šel po mně:( Ten horskej.....s kratšíma packama......ztuhnul jsem,abych mu nedal záminku...stejně mne povalil a "zfackoval" těma packama......pak ho ze mně sundal kolega(dlouholetej pejskař a psovod na vojně)......málem jsem se potento......

Nevěděli jsme,že tam toho psa mají,jinak bych se choval jinak.....a potom jsem tomu psovi nechtěl ublížit,hlídal(a nejsem si jist,zda bych toho byl schopen,když na mně stála více jak 60-ti kilová,naštvaná hrouda masa)...majitel se potom omlouval.......ale zážitek dobrej.....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem,z Kavkazanů mám respekt taky....v práci jsem jednou kontroloval barák a najednou,kde se vzal,tu se vzal a hup...šel po mně:( Ten horskej.....s kratšíma packama......ztuhnul jsem,abych mu nedal záminku...stejně mne povalil a "zfackoval" těma packama......pak ho ze mně sundal kolega(dlouholetej pejskař a psovod na vojně)......málem jsem se potento......

Nevěděli jsme,že tam toho psa mají,jinak bych se choval jinak.....a potom jsem tomu psovi nechtěl ublížit,hlídal(a nejsem si jist,zda bych toho byl schopen,když na mně stála více jak 60-ti kilová,naštvaná hrouda masa)...majitel se potom omlouval.......ale zážitek dobrej.....:)

Mal náhubok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...