Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Tak jsem se dnes ve 20.15 hodin po 14 letech a 3 měsíců naposled pomazlil s mou Jessi. Je mi z toho hodně smutno, ale dle vyjádření veterinářky by další dny byly jen velké trápení.

čtrnáct let je neskutečný věk, já se musel rozloučit s mým prvním Kavalírem už po sedmi letech, taky jsem ho musel nechhat uspat....................

 

je to těžký..............

 

a je to už dvacet let

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku veseleji. Příští sobotu si jedeme pro našeho prvního psa. Je to fenka zlatého retrívra. Dcerka už se nemůže dočkat, žena je v pohodě (kdysi psy měla) a já očekávám, že budu muset slevit ze svých jiných aktivit. Ale taky se už těším. R

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku veseleji. Příští sobotu si jedeme pro našeho prvního psa. Je to fenka zlatého retrívra. Dcerka už se nemůže dočkat, žena je v pohodě (kdysi psy měla) a já očekávám, že budu muset slevit ze svých jiných aktivit. Ale taky se už těším. R

Bude to najednou jiný a proto to potom tolik bolí. Kór když máš psa doma. Připravoval jsem se na to , ale i tak je to těžký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to najednou jiný a proto to potom tolik bolí. Kór když máš psa doma. Připravoval jsem se na to , ale i tak je to těžký.

 

na to se nepřipravíš, i když si říkáš, že to je lepší, že odejde pes starej než když o něj příjdeš v jeho mládí, ale stejhně je to na pytel, je s tebou podstatnou část života, je to člen rodiny, tak se není co divit.

 

my budeme, doufám, s naší labradorkou slavil 1.6. 16 let, ale to víš, že se každý den při návratu z práce raduju, když mě vítá, v tomto věku to je asi už jen o měsících, bohužel, ale třeba nás překvapí a dá ještě jednou s náma Vánoce u stromečku, kéž by

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje byla pořád ok a najednou před třemi týdny v noci mrtvice. Mysleli jsme si, že je po ní podelala se, pěna z huby a třes. Volal jsem na veterinu a tam neměli čas. Tak jsme ji uklidnili a šly spát. Ráno vypadala normálně jen měla hlavu na stranu. Od té doby to šlo z kopec nejedla nechtěla chodit,prostě bez jiskry bez života. A verdikt veterinářky kompletní selhávaní orgánu srdce 25% plíce taky a rozhodnutí bylo na nás. Snad jsme ji pomohli.

Upraveno uživatelem pavel23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...