Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Ač jsme těsně po odchodu naši labradorky, asi logicky, nechtěli nic řešit, tak to primárně nedávali děti, že jsou bez pejska, včera jsme se byli podívát na naší nový kamarádce, původně jsme říkali, že bychom chtěli něco menšího a krátkochlupýho, tak je všechno jinak a 15.6. si jedem pro zlatou retrívřičku, je samozřejmě krásná, teď akorát vymyslet jméno, nějaký nápady i třeba kde hledat?

 

bf345ad45450d3afdcdc66e47d9c5222.jpgf3cd784b1a42c0255a179c479991c7be.jpg

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady to má výhodu, že to je vedlejší obci, takže jsme zůstali u aspoň retrivru, zlataci by měli být klidnější, tak uvidíme.

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně, zlaťáci jsou super! Ohledně toho klidu se ti bude moc líbit film Marley & Me :D což mi tak připomíná, že jsem mohl svého psa taky obsadit do nějaké role, za toho by to nemuseli ani aranžovat apod., zvládne vše sám a s radostí - JRT :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Meli jsme tri, coz jsem nikdy nechtel, ale znate to, jeden mini a zivot (zena) meni :D

Ted nam jedna fenecka o vikendu odesla a ten smutek je sice velkej, ale ty dva zbyvajici pejsci nam to delaj tak nejak "jednodussi".

Taky je ale pravda, ze vsichni tri meli dohromady 10kg :)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady to má výhodu, že to je vedlejší obci, takže jsme zůstali u aspoň retrivru, zlataci by měli být klidnější, tak uvidíme.

Moty a má nějaké jméno z chovné stanice? Někdy i to stojí za zamyšlení ( já se toho teda nikdy nedržel, ale měl jsem vždy "pádnej" důvod ).

Občas zalistuju v psím kalendáři a najdu tam jména neotřelá i míň populární.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tem jmenum... kdyz jsme pojmenovavali nasi ovcandu, melo jmeno zacinat na ?C?.

Ne a ne nic vybrat, tak jsem na to sel jinak.

Vymysleli jsme dvouslabycne jmeno aby znelo (kvuli vycviku) a aby se nam libilo. SHIRA!

No a v papirech ma Cashira a vsichni jsme spokojeni :-)

post-8128-0-48862600-1559580248_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač jsme těsně po odchodu naši labradorky, asi logicky, nechtěli nic řešit, tak to primárně nedávali děti, že jsou bez pejska, včera jsme se byli podívát na naší nový kamarádce, původně jsme říkali, že bychom chtěli něco menšího a krátkochlupýho, tak je všechno jinak a 15.6. si jedem pro zlatou retrívřičku, je samozřejmě krásná, teď akorát vymyslet jméno, nějaký nápady i třeba kde hledat?

 

Jaký jméno vymyslet? Tak si říkám, nějaký chronomagorský... A jako první mě napadla Oris :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se to celý komplikuje, pán nám nebyl schopnn doložit papíry matky, neznal jméno otce o jeho papírech nemluvě, info k chovné stanici divné a krmil granulema z Mounfieldu

takže hledáme dál,

 

kdyby, prosím, někdo měl v okolí štěně fenečnu labradora tak budu moc rád za doporučení

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Včera se jdeme koupat se psem k rybníku a jak si tak pes pobíhá registruji, že mu trčí z tlamy nějaká oranžová kulička. On to byl plovák s vlascem, olůvkem a v jazyku psa zapíchnutý háček. Vyndat to nešlo neb tam byl protiháček a psa nešlo stejně udržet. Tak pěkně za veterinářkou /naštěstí ženina kamarádka  a byla doma, kde má ordinaci/, psa uspala, háček přeštípla u vlasce a druhou stranou vytáhla. Takové to mohlo být pohodové odpoledne, ale pes je vpořádku!

post-24760-0-57188000-1561348647_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...