Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Vím, že sem dávám ty svoje obludy docela často, kdyby to vadilo, dejte vědět, zvolnil bych... Ale když dneska bylo tak hezky, my byli celý den venku na zahradě a mě se dvě fotky docela povedly (v rámci focení mobilem, samozřejmě). To nejde se nepodělit...

post-13450-0-04060100-1585408512_thumb.jpeg

post-13450-0-22346600-1585408590_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maro, syp to sem. Mě to též baví. Počítám, že v mobilu máš jednu fotku manželky, tak 4-5 dítěte a jinak je paměťovka zahlcena fotkou psů :-)). Tak bacha, aby na to nepřišla manželka :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že sem dávám ty svoje obludy docela často, kdyby to vadilo, dejte vědět, zvolnil bych... Ale když dneska bylo tak hezky, my byli celý den venku na zahradě a mě se dvě fotky docela povedly (v rámci focení mobilem, samozřejmě). To nejde se nepodělit...

Jen je sem dávej, jsou boží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maro, syp to sem. Mě to též baví. Počítám, že v mobilu máš jednu fotku manželky, tak 4-5 dítěte a jinak je paměťovka zahlcena fotkou psů :-)). Tak bacha, aby na to nepřišla manželka :-).

Hodinky, pane kolego, zapomnel jste na hodinky!!! 

 

Ale v podstate jsi to trefil - jeste mam teda kombinace - mimino se psama, hodinky se psama a tak :D

 

 

Jinak tento tyden jsem doma na home office, takze mozna konecne dopadne ta moje pidi recenze na mosery. Ale jak clovek chodi kourit a vyvetrat se ven, tak ty fotky tech psu proste pribyvaji...

post-13450-0-08998300-1585564482_thumb.jpg

post-13450-0-16013100-1585564492_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...