Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

To odcházení je hrozný , nikdy jsem si neuvědomoval jak těžký to bude, ale ty tři měsíce co jsem to věděl, no neumím to ani písemně vyjádřit. Držte se .  Přečetl jsem si tuto knihu a bylo to lepší, líp jsem to vstřebal. Je tam napsaný , že musíš toho psa hodně mazlit. Já to dělal a mám z toho teď radost , že odešla v klidu a vyrovnaná.

ImgW.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 5. 2020 v 19:52, mAra_ napsal:

Jsme doma

Už ty tvé fotky delší dobu s obdivem pozoruju. Tak buď je vše uměle zmenšeno (dům, plot, zahrada, věci v interiéru, lidi ...) nebo nebo jsou ti psi pekelně velcí.
Ten bílo hnědý je na každé fotce tak .... přísný a škrobený až mi přijde vznešený, jako nějaký anglický šlechtic.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U nás musela Maggie říct Garfieldovi něco hodně ošklivého ...
 

Maggie_a_Garfild.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vit napsal:

Už ty tvé fotky delší dobu s obdivem pozoruju. Tak buď je vše uměle zmenšeno (dům, plot, zahrada, věci v interiéru, lidi ...) nebo nebo jsou ti psi pekelně velcí.
Ten bílo hnědý je na každé fotce tak .... přísný a škrobený až mi přijde vznešený, jako nějaký anglický šlechtic.

Díky , pochvala vždycky potěší, je fakt, že jsou to taková malá telata..  

Jinak Kunak je z Ruska :-) ale jeho tata z Kazachstánu... A za dva dny bude mít deset měsíců! Roste to tak do dvou... Bude to macek.

Byl jsem teď venku a chtěl jsem ti ho nějak pěkně vyfotit, ale buď se chtěl mazlit

IMG_20200509_164519.thumb.jpg.eb1b999cb6c128f4c159581d2ff8057c.jpg

Nebo si pak hráli... IMG_20200509_165823.thumb.jpg.abc3e15cd8d9bee5cd54824cdbb666ed.jpg

A pak něco foť... :-)

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to moc hodný kluk, ale nikdo mi to nevěří...  Dost lidí se ho bojí... Vlastně asi všichni.

Ale pravda, je to Pan pes....  Těžko s ním vyjít.....

Ale zase deseti měsíční štěně takhle hlídat málo kdo viděl.... 

A je pravda že na cizí psy je tedy zlý.... Tak jsem raději opatrný. Zase ale lidi co zná = jdou k nám se mnou - je zlatý.  

 

IMG_20200509_235814.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...