Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Moty napsal:

Za par týdnu ji bude rok, leti to a predevcirem to byl rok, co jsme pochovali tu předchozí, narodily se ve stejný den, takže jasná reinkarnaceemoji6.png
12bec883f51750f687fdd7944c7fe5e0.jpg

Ta je krásná. Hned jdu prohledat inzeráty, manželka není doma tak by to šlo, ale co zítra. Fakt krásná, poslouchá , už se rovná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mAra_ napsal:

Přečetl jsem svojí ženě to o wapce a tak nějak smutně se usmála a řekla :"kéž by."

Kdyby jsi pestoval vic travy a mene bahna :P my našeho berňáka kdysi museli dost sušit, protože trpěl na záněty kůže a když zůstal takhle, tak by jí do rána měl. Poprvé nám na to chudák málem umřel... 

@kamilb Jezevčíci parádní. To je jediný malý pes co bych pořídil. Trochu by mě mrzelo, že s ním nemůžu běhat. To mi ale nestačí ani čuvač u našich, jinak parádní hafani :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte to mít vychovaný :-))). Včera 9 let a ten by do louže či bahna nikdy neslapl (u jiných psů, co jsem měl, bych to říct nemohl), ale tenhle louže obchází obloukem a v bahně chodí po špičkách a po třech, co kdyby náhodou :-). 

Jo a od soboty zase vyskubanej, takže teď je ještě opatrnější. 

obrázek 1.JPG

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes den jsou venku - ležení mají na verandě. A na noc je beru domů - mají pro sebe moji pracovnu a chodbu... 

Chtěl jsem je původně zavírat v garáži, ale ten blbec mi žral nářadí a okusoval gumy od motorky :-) ...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...