Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

No tak jsem ho přechválil... minulý týden jsem si koupil hodinky jakože na zkoušku a že uvidím, jestli si je nechám... Tak už je mám týden na ruce a jakože dobrý, ale víte jak...

No a krabičku jsem hloupě nechal jen tak na stole. V noci se psík nudil (nezavřel jsem dveře) a ráno koukám, krabička sežraná, guma k hodinkám sežraná, nasazovací kompas na gumu prokousnutý. Nechal mi teda aspoň náhradní dílky tahu, na kterém aktuálně jsou. 

Takže si je už holt budu muset nechat :-D ještě že na gumě hodinky nenosim... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 týdny od diagnózy (osteosarkom). Dvanáct let je miláčkem celé rodiny, a teď si tu extra pozornost užívá jako zralá dáma v letech - s grácií a vděčností za každé pohlazení. Snažíme se před ní nebrečet abychom ji nestresovali, ale vidíme, že ona VÍ co se děje

 

20200525_110056.jpg

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to se toho nedá moct říct, my sme loni 8.5. pochovali naší 16 letou labradorku, léky na artrozu jí dali 5 měsíců života navíc, a přesně jak píšeš, věnovali jsme se jí nadstandardně, krmili jí vším co žrala, primárně makový koláče a sušenky s citronovou náplní, aby měla energii z cukru, vařili jsme jí maso, granule už na ní byly tvrdý.

Pak na mě týden počkala, než jsem se vrátil ze služebky abych jí pomohl na její poslední cestě, veterinářka byla skvělá. Ale jo, je to smutný a bolí to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Duke650 napsal:

Tu knihu bych teď nerozdejchal. Ale určitě si ji jednou pořídím

Drž se. 

A z veselejsiho soudku, naše štěstí po úpravě s paní chovatelkou. Za slušňáka byl přesně 2 minuty, než vyběhl z úpravny. 

101071767_2758988810897202_4178479712688930816_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paní

V 2. 6. 2020 v 23:55, kuncák7 napsal:

Drž se. 

A z veselejsiho soudku, naše štěstí po úpravě s paní chovatelkou. Za slušňáka byl přesně 2 minuty, než vyběhl z úpravny. 

Paní chovatelce to moc sluší u l :-)

Jinak my dnes na pohovce..  vypadá jak štěňátko.. 

 

IMG_20200606_230027.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...