Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Chodím s Kunakem na individuální výcvikové lekce ... Docela mu to jde, řekněme politicky, v rámci plemene.. 

Docela odvážně jsme se zapsali na socializační procházky.  - do patnácti psů, uprostred města. Troška společného výcviku  a hlavně zvykání si na ruch a psy okolo a stálepes pod kontrolou.

Takže dneska první socializační procházka. Bylo tam třináct psů, Kunak vzorný, vybral si největšího a na toho jediného vrčel, a chtěl se s ním servat, naštěstí my jsme šli první a tenhle poslední,  ostatních si nevšímal. 
Bylo teda pár pokousanych, jeden strhl paní k zemi, ale u nás vše v pořádku. Je to pašák.a přidávám foto z rádelských ozdravných pobytů 🙂

IMG-20200624-WA0000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsme se vrátili s dcerkou a naším mazlem, retrívrem Kirou, ze slovenské Oravy. Jelikož byla cesta dlouhá, nechal jsem Kiru proběhnout po louce a to naše prase se vyválelo v nějaké mršině. V prvním kempu, kde byla voda, jsem se snažil ten smrad ze psa smýt, ale zcela bez efektu. Cesta jak v dobytčáku. Doma intenzivní koupel se šamponem a furt smrdí. Já samozřejmě taky😤

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...