Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
před 26 minutami, lib napsal:

A stejně tomu šéfuje ten nejmenší. 

Je to holka 🙂 Elvíra. A ta to má všechno pod palcem... Oběma psům strká prsty do očí, do huby , tahá je... A psi drží... Já jim chci vytáhnout klíště a můžou se zbláznit, jak se snaží uhnout... A naše venkovní kočky, které o kontakt dvakrát nestojí tak se k ní derou do kočáru 🙂

edit : jestli jsi teda nemyslel mě 😄

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za pochvaly jak baráku tak psíčka. 

Kolik má kilo nevím. Já mám 90 a váhu máme do 150. A společně,když ho vemu do náruče a neprasknou mi záda, máme přes sto pade....

Edit: ještě , že ještě rok bude růst...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

😄 libi se mi jak jsi diplomaticky naznačil, co ti připomíná můj pes 😄

Ne v poho, chápu, že ne každému se líbí psi bez uší... Ale náš první je neměl a žádný další pak už taky ne, tak já si zase nedokážu představit to plemeno s ušima.

Kvíz: poznej který je Kunak.

IMG_20200807_161607.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No promiň, no. Je vždycky hezký vidět, jak vám to ve smečce funguje, dospěláci, děti, psiska.

Já si jako puberťák vybrečel boxera, tehdy se podle standardu uší kupírovaly. Samozřejmě jsem čerstvě kupírované uši neuhlídal, se psem jel znovu zašít třetinu boltce a musel malovat kuchyň pocákanou od krve, jak si pes to ucho přes noc rozdrápal. Neskutečně závidím současným boxerům, že můžou mít ušiska plandavý. Ten boxeří xicht teď sice vypadá trochu jinak, ale zamiluješ si ho úplně stejně. A ušetří se minimálně jedna zbytečná celková anestezie, která tomu organismu nepřidá. Tož asi tak. - Ty vaše uši vypadají hodně válečnický, ale medvěd určitě tlapou i zubama půjde po jinejch částech těla?

Upraveno uživatelem sery.vlk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové zanechte zbytečných svárů. Měl jsem několik boxerů. Dobrmana jsem si bez kupírování neuměl představit, tak jsem mu to nechal střihnout. Dopadlo to super, ale co ten pes asi zkusil..... dnes bych se na to vysral. Boxeky jsem měl vždy s nozmálníma ušima a s krátktým ocáskem.  Současná má dlouhý ocas a je to teda bič. Teď ji to zkracovat nebudu, ale byl bych radši za pahýlek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobnú skúsenosť...Môj prvý boxer mal kopírovaný chvost aj uši. Rok som sa s jedným uchom trápil aby mu stalo...ale bolo to hlavne trápenie preňho. Doteraz mám z toho blby pocit. Teraz fenka už 8 ročná uši originál a chvost dlhy. Ani si to už inak neviem predstaviť. A ten chvost si myslím že potrebuje na koordinaciu pohybu. Boxer je neuveriteľne pohyblivý pes. Dobre že je to už minulosť...môj pohlad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...