Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

@mAra_ V úterý jsem jel na kole a měli tam barevně stejnýho jako máš ty, velikostně bych řekl že mu bylo tak 9m, byl trochu menší, ale překvapilo mě jak na mě jen tak docela klidně poštěkával a vrtěl u toho ocasem, je to jejich běžný přístup, že prostě ví, že kdybych šel k plotu, že vyhraje?:-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Moty napsal:

@mAra_ V úterý jsem jel na kole a měli tam barevně stejnýho jako máš ty, velikostně bych řekl že mu bylo tak 9m, byl trochu menší, ale překvapilo mě jak na mě jen tak docela klidně poštěkával a vrtěl u toho ocasem, je to jejich běžný přístup, že prostě ví, že kdybych šel k plotu, že vyhraje?:-D 

Nasi psi to měli vždycky taky že když štěkali a hlídali, tak u toho vrtěli ocasem. Oni dost matou tělem 😄 je totiž to hlídání baví. Ale když pak někdo plot přeleze, tak klidně kousnout. A u toho pořád vrtí...

Kunak třebas by jako nejvíc největší zábavu utekl a zadávil každého kdo jde kolem. Takže ano, vrtí, ale bacha na to, neznamená to úplně totéž, jako u jiných psů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hříčka přírody, v ČR téměř nevídané, prazvláštní tvor vhodný do cirkusového šapitó, náramně inteligentní. Vyčmuchá cokoliv, pokud je to pišingr nebo párek. Neuvěřitelně věrný komukoliv cizímu, kdo se na něj přívětivě podívá. Původ doložen hodnověrným osvědčením z jehličkové tiskárny Epson - otec BOXer, matka labrADOR. Výsledek BOXADOR. :)

ll.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...