Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

V 12. 2. 2021 v 21:24, mAra_ napsal:

@vikinho hadi tu byli první 🙂 Aničce už je skoro patnáct... Ještě mám Kláru a Eduarda, ale ty ven neberu, těch se bojím 😄

 

@mAra_no jo, pravda, zapomněl jsem 🙂 hold tu Anče málo fotíš (nebo nechodím do vlákna slizcí hadi :-)) u Vás doma musí být taky pěknej blázinec nonstop 🐍🐕🐕🐍🐍🤱🦄 (vubec nevim, jestli tam mám dost smajlíků)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vikinho napsal:

 

@mAra_no jo, pravda, zapomněl jsem 🙂 hold tu Anče málo fotíš (nebo nechodím do vlákna slizcí hadi :-)) u Vás doma musí být taky pěknej blázinec nonstop 🐍🐕🐕🐍🐍🤱🦄 (vubec nevim, jestli tam mám dost smajlíků)

Jo, je. 😄  Dve kocky ti tam chybej :) (jestli jednorozec se da brat za mimino )

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, mAra_ napsal:

Jo, je. 😄  Dve kocky ti tam chybej :) (jestli jednorozec se da brat za mimino )

Jednorozec měl být ty parohy 🙂 nikde jsem nenašel obrázek,.. mimino mělo být ta náruč (paní bych si nedovolil označit za původce blázince 🙂). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, honza71 napsal:

To koukali jak projel vlak ? 😀

Vynesl jsem je ven. Postavil do sněhu. Když je kosa tak si je můžu natvarovat podle potřeby. Vyfotil.

Pak sousedka práskla dveřma, tak jsme udělali ještě jednu fotku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Moty napsal:

Pavle, na co cekas? Podle me to je zbytečně. Kup si novyho laba a budeš zase stastnej
2364b0180bfc7947d83d1b9d12775800.jpg
0a63586f58e98e5770235c4fc44781fd.jpg
ecba65ae1b098a6290b306de1c761ebe.jpg

Máš pravdu, ale máme pro to důvody proč ne. Jak to půjde hned si ho koupím.  Máš ji krásnou, jo a problém je , že dnes štěňata nejsou.

Upraveno uživatelem pavel23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišlo mi, že ta naše obluda zase povyrostla... Tak jsem ho změřil. Jen tak krejčovským metrem... 82cm v kohoutku. Zvážit už ho nedokážu. Leda někde kde se váží nákladní vlaky 🙂 ale odhadují ho na takových krásných 75-78kilo... A to to má ještě půl roku růst... Už teď máme problém se spolu vlézt na postel 😄

 

 

PXL_20210211_145546255.jpg

PXL_20210211_145603552~2.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mAra_ uneses ho ? Co s takovymhle hafanem, kyz si treba zlomi tlapu ? Jak se to resi ?

Hm, to asi neni dobrej priklad, pes umi po trech. Tak proste kdyz nemuze chodit a potrebuje pomoc. To musi veterinar k vam ?

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je starší fotka našeho Skotyho, úžasné borderkolie. Už jsem tu psal, že po německých ovčácích v dětství a nejhloupějším, byť úžasném bíglovi jsme se rozhodli zkusit nejchytřejšího psa, borderkolii a fakt jsme se nespletli. Kámoš, společník, člen rodiny. Říká se to o všech, ale až u borderkolie vám dojde v plné míře, že je to člověk převlečený za psa. Teď je Skotymu 11. Máme i kocoura, taky 11 let a od tohoto týdne dočasně i 11 let starou papillonku Sendy, protože panička, moje máma je v nemocnici. Ale Sendy jsme dali mámě my poté, co umřel předchozí pejsek a tak jsme já a Dáša byli první, s kým jako štěňátko po rozloučení s vlastní rodinou strávila aspoň krátký čas a máme spolu hezký vztah. Papillon je podobně jako borderkolie inteligentní plemeno, koneckonců se s ním skáčou soutěže miniagility. Fakt mi přijde, že za borderkolií moc nazaostává, navíc je to fenka a pokud ze psů Skoty někoho snese, tak chytrou fenku. Sendy byla zvyklá na permanentní společnost důchodců, což teď nemá, ale zase má doma psího kámoše. Je to ale zápřah - ani ne tak oba venčit, ale když drbu jednoho, musím současně drbat i druhého. Když jednomu hodím balón, rozeběhnou se za ním oba. Řeknu jednomu fuj nebo ke mně a reagují oba, přičemž ten, kterého se to netýká, nechápe a zmateně kouká. A do toho kocour - když hladím psy, je mu to fuk. Ale když hladím kocoura, okamžitě přijdou i psi a chtějí drbat. Potřeboval bych 3 ruce. Popř. chce drbat jen Sendy a Skoty přinese balónek a chce abych mu ho házel. Fakt to není sranda, ani jedno zvíře nesmí mít pocit že ho zanedbáváme..:-):-). Máte to někdo doma taky tak? Jak to děláte vy?   

received_192527561219307~01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...