Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Tak to Ti možu říct,než jsem nechal(musel nechat skrze zdraví) Artura vykastrovat,tak jsme každý den chodili pěšky na Bouzov lesem  a jak Arťa chytil stopu,či je viděl,tak bylo vše ztraceno.Samozřejmě neměl šanci ji chytit,ale letěl jak blesk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radik napsal:

No koukal jsem na to dost dlouho jak se mi tam postupně vynořovali další a další. Není tam ještě někde čtvrtej? :)

Nene :) ale ta malá béžová "lejdy" by měla mít asi jednou štěňata...a obávám se že jedno bude muset zůstat doma 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když na to tak koukám, tak trochu pociťuju jednu nepěknou vlastnost, a to závist. Naše milá stafička už má skoro 13 let a je to hrozná bída.

Špatně jí slouží klouby, jedinej schod je problém, na dlažbě se jí občas rozjednou nohy a není schopná vstát. Včera jsem přišel domů, v chodbě si odkládám věci a najednou slyším  kotelny (kde samozřejmě neormálně nebývá) kňučení. Ona tam šla udělat potřebu (malou i velkou), na tý moči se jí zřejmě rozjely nohy a ona se tam do toho rozpácla a nemohla vstát. Jak dlouho tam ležela neuším (byli jsme pryč několik hodin). Musel jsem jí odnést, absolutně nebyla schopná se zvednout. No, chtělo se mi brečet, je to na prd.

Člověka samozřejmě napadají různý "řešení", ale prostě se nám do toho nechce, zvlášť když vidíme ten její oddanej, ale tak smutnej pohled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warannje to na nic, to jo. Není to tak dlouho, co jsme řešili to samé u naší kokršpanělky, když si vzpomenu, jak jsem jí držel v náručí před tou veterinou, než na nás přijde řada, je mi z toho blbě pořád. Až jsem měl zaječí úmysli, že s ní odjedu zpět domů, ale nebylo by to řešení. Dlouho jsem se dalšímu členovi bránil. Právě z toho důvodu, že už to znova nechci zažívat, ale nakonec stejně člověk podlehne. Přece to neodepřu dítěti, mít svého kamaráda...

No a pak si pořídíte psa, který si o sobě myslí, že je chameleon a na gauči ho není vidět. 😀

172116475_720824511917748_6390299146326869824_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warann držte se. Nám takhle předchozí fena asi měla mrtvici, počůrala a pokadila se v koupelně když jsme nebyli doma a já ji v tom našel. A pak teda smatlala, ale i tak s náma byla šťastná další tři roky (umřela v osmnácti)...

A jinak zjišťuju, proč k nám lidi nezvoní... Asi jsem ne úplně šťastně umístil zvonek 🙂

PXL_20210409_170640378.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, warann napsal:

Chlapi dik. Tohle zjevne zadna mrvice nebyla, je to postupnej sesup, byt soucasne dost rychlej. Ted uz ani nechce moc zrat, jen lezi a spi. 

Držte se.

před 20 hodinami, mAra_ napsal:

A jinak zjišťuju, proč k nám lidi nezvoní... Asi jsem ne úplně šťastně umístil zvonek 🙂

Nevím, asi bych tam tu ruku moc ochotně nenetahoval, i kdyby to bylo bezpečné, připomíná mi to ty čínské lávky s proskleným dnem nad propastí ...

------------------------------------------------

Naše hlídací labradorka Maggie

_megous_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Vit napsal:

Držte se.

Nevím, asi bych tam tu ruku moc ochotně nenetahoval, i kdyby to bylo bezpečné, připomíná mi to ty čínské lávky s proskleným dnem nad propastí ...

------------------------------------------------

Naše hlídací labradorka Maggie

_megous_.jpg

hlidací Labrador, u nas je to smejúci sa Labrador :) 

Tessa_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 4. 2021 v 12:57, warann napsal:

Když na to tak koukám, tak trochu pociťuju jednu nepěknou vlastnost, a to závist. Naše milá stafička už má skoro 13 let a je to hrozná bída.

Špatně jí slouží klouby, jedinej schod je problém, na dlažbě se jí občas rozjednou nohy a není schopná vstát. Včera jsem přišel domů, v chodbě si odkládám věci a najednou slyším  kotelny (kde samozřejmě neormálně nebývá) kňučení. Ona tam šla udělat potřebu (malou i velkou), na tý moči se jí zřejmě rozjely nohy a ona se tam do toho rozpácla a nemohla vstát. Jak dlouho tam ležela neuším (byli jsme pryč několik hodin). Musel jsem jí odnést, absolutně nebyla schopná se zvednout. No, chtělo se mi brečet, je to na prd.

Člověka samozřejmě napadají různý "řešení", ale prostě se nám do toho nechce, zvlášť když vidíme ten její oddanej, ale tak smutnej pohled.

Ahoj Waranne, moc dobře vím a znám, co teď řešíš a prožíváš. Já tohle zažil před 5-ti lety... Můj AST Fairo (8.6.2003 - 10.4.2016). Stále si ten strašný víkend pamatuji - přišel jsem v neděli ráno po noční, odvezl jej k veterinářce na uspání, pohřbil ho, chudinku, a šel opět na další noční. Asi rok před smrtí měl svůj první epileptický záchvat v životě, po něm jsem vnímal větší pokles sluchu, asi i zraku a taky svalstvo na hlavě značně ochablo. Celkem měl asi 3 záchvaty během několika týdnů a pak mu hodně ubyly síly a délka vycházky byla rázem tak na 20-ti % - toto trvalo asi 10 měsíců. Ještě před smrtí mu hlava brala, vnímal, odebíral pamlsky, ale pohybově už nebyl soběstačný - ušel 5 metrů, lehl si koukal kolem sebe 10 minut, pak jsem jej musel většinou odnést v náruči domů. Tohle bylo trápení. Nejhorší pro mě bylo, že vnímal, hlava brala, ale tělíčko nesloužilo...ale ty oči, na ty nezapomenu!!! Včera to bylo přesně 5 let... Nenahraditelný pejsek!

Takže drž se, je to strašně bolestivé. Ta poslední fotka je udělaná 4 měsíce předtím, než mi odešel.

Radek 

Obraz009.jpg

Obraz018.jpg

Obraz008.jpg

Obraz015.jpg

Obraz016-2.jpg

Fotografie-0991.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...