Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Sphinxx napsal:

Ale jestli ty ceny o kterých jsi psal výše byly za SBT, tak je to fakt úlet mimo.

Bohužel je to tak. A jelikož inzerci teď dost projíždím, tak každou chvíli narazím na nějakou perlu jako teď:

Daruji dvouletou fenku bez PP za 33 tis.  (https://zvirata.bazos.cz/inzerat/135316859/daruji-fenku.php )

To prostě nevymyslíš.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přesně naše dcera - ona navenek díky těm vlasům vypadá jako děsně free a extrovertně, ale je to introvert a se psem si rozumí tisíckrát lépe než s lidma. Nicméně když jde venku se sympatickým psem, tak s ní navazují konverzaci naprosto cizí lidé = podobně naladění pejskaři a je to fajn

 

Jo a ceny jsou fakt úlet. Známí si před 3-4 lety pořídili fenu zlaťáka s PP za 15 tKč. My letos měli vyhlídnuté goldeny od dobrých rodičů za 1350-1500 EUR. A když jsem ze zvědavosti koukal do Rakouska a Německa, tak 3000 EUR běžná cena...

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, ty ceny jsou fakt mimo ... za SBT v super kondici bych nedal více než 20K a za 40K můžu mít v Rusku nebo na Ukrajině Kanárskou dogu po špičkových rodičích, tady se někteří fakt úplně zbláznili a neví, co by za ty pesany chtěli.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať to dopadne jakkoliv, tak se pak koukej pochlubit a sypat to sem. Já s SBT bohužel neporadím, ale to už jsem Ti psal výše. Amstaff/APBT jsem schopen Ti doporučit, kdyby jste chtěli změnu.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se neboj, když to klapne, tak se pochlubím. My chceme zas to samý, zvyk, spokojenost atd. A pak mj. ta velikost je pro nás bonus. Jezdíme často autem - chalupy, hory a tak. Celá rodina samozřejmě zaplní věcma jakýkoli auto, nicméně tenhle psík se nějak všude vejde, v případě nouze i pod nohy spolujezdce(doufám, že to tu nečetě nějakej bezpečák 😉 ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warann Je to smutné, ale ani Císařpánům a Putinům není souzeno žít věčně - teď už se dá popřát jenom šťastná ruka při výběru následníka...-_-

Mimochodem, "skladný pes" mi v autě přijde v mnohem větším bezpečí pod nohama spolujezdce, než nepřipoutaný vzadu na prostřední sedačce a nebo dokonce na platu. Ten náš trpajzlík má výhodu že se vleze i do plastové přepravky "na kočku" (kterou už bere za "svou cestovní boudu") s podestýlkou z ubrousků, do které se "bezpečně" může i poblejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...