Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Chcel by som zacat davat Rastymu do zradla nieco na klby ... cuvac 14 rokov. Nejake ocividne problemy zatial nema, ale ked ho rano vyhanam z predsiene na zahradu zda sa mi ze start uz nie je tak briskny ako byval. Prosim o nejaky tip na vhodny pripravok, tak aby to nebolo len predrazene placebo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, cali napsal:

Chcel by som zacat davat Rastymu do zradla nieco na klby ... cuvac 14 rokov. Nejake ocividne problemy zatial nema, ale ked ho rano vyhanam z predsiene na zahradu zda sa mi ze start uz nie je tak briskny ako byval. Prosim o nejaky tip na vhodny pripravok, tak aby to nebolo len predrazene placebo.

Já tě své dávám Canvit. Myslím že ji to opravdu pomáhá. Jsou to tablety jako jediné ji opravdu chutnají, takže ji nemusím nijak nutit. 

IMG_20210516_112411.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on je to taky aristokrat, nicoho co nie je jeho hracka sa ani nedotkne. znackuje ako divy ale to na fotke nevidis lebo to je po obvode pozemku kde nic nerastie. plus samozrejme dom je oznackovany od ulice kompletne. Branu som vymenil za nerezovu lebo ta predtym regulerne zhrdzavela a zhnila. Nerezova je v pohode, na tej nie je vidiet nic. Nehrabe, neohryzava absolutne nic, vnutri ho mozem nechat cely den a nicoho sa nedotkne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znackuje jasne ze ano ale prisposobil som sa tomu ze po obvode som dal odolne rastliny a materialy tak to nie je tak vidiet. ale v sparnom lete je to zuzo, to citis na tri metre. zato mam pokoj od lasiciek, kun a podobnej havede.

inac je miestami az komicky, tu sme trochu upratovali na terase a jeho matrac na lehatko skoncil na zemi tak sa tam bez slova poskladal dokonca aj v pozadovanom smere. recou mArovych zabijakov "smotri eto domestikovanyj blbecek" no to sa muselo vyfotit :)

IMG-20210517-WA0002.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si vždy říkal, jaký blázen může mít třeba dva Jacky, že to je prostě no way....ehm jak málo stačí, nová přítelkyně, která ho má taky a double je na světě :D Alespoň už poznávám na vlastní kůži, že ano mít je dva, ještě k tomu dva psy je vážně občas na zabití :D

IMG_5578.jpg.afcf475ea09fc9b7900cb353cf1e997e.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...