Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Tak v pondělí ráno jsem zasypal jámu pro chlupatého kamaráda, odložil krumpáč a lopatu, prošel inzeráty a dnes už u nás poprvé nocuje malej chlupáč. Tentokrát i s dlouhým rodokmenem...

Bez toho psa, je ten barák tak prázdnej, to je potřeba řešit rychle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Wanderer napsal:

Tak v pondělí ráno jsem zasypal jámu pro chlupatého kamaráda, odložil krumpáč a lopatu, prošel inzeráty a dnes už u nás poprvé nocuje malej chlupáč. Tentokrát i s dlouhým rodokmenem...

Bez toho psa, je ten barák tak prázdnej, to je potřeba řešit rychle...

👍 Takhle jsme to měli loni v dubnu, jen ten nástupce přišel o čtyři měsíce později. Jinak to snad ani řešit nejde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Wanderer napsal:

Tak v pondělí ráno jsem zasypal jámu pro chlupatého kamaráda, odložil krumpáč a lopatu, prošel inzeráty a dnes už u nás poprvé nocuje malej chlupáč. Tentokrát i s dlouhým rodokmenem...

Bez toho psa, je ten barák tak prázdnej, to je potřeba řešit rychle...

jojo to znám :(  a foto nebude?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 4. 2021 v 18:25, warann napsal:

Tak to nebyl moc dobrej nápad před tejdnem s tím odkladem. Celej tejden stál za prd, bylo to čím dál horší, noc na dnešek jsme se vlastně oba modlili, aby umřela. No nic, musel pomoct veterinář, už má klid. K tomu je žena s klukem v nemocnici (nic vážnýho, tedy doufám, abych to nezakřikl), takže jsem doma sám. Super.

Tady byla ještě fešanda, takhle si jí chci pamatovat.

image.thumb.jpeg.9a652adb4e0c90a18cba5bc575f65f7d.jpeg

Tak pokud vsechno klape, tak bude do tejdne doma nova stafici holka. Sam jsem mel pochyby, z rodiny mozna nejvetsi, ale tesim se jak malej Jarda. 
Mela by to bejt tato: 

image.thumb.jpeg.4ceda527876dbe9555e1e6174c2180b9.jpeg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Sphinxx napsal:

Ježíš ta stafičí holčička, je krásná .. A ten krasavec výše na první fotce, to je co za rasu?

Diky, jsme uplne poprdeny, akorat to bylo nahonem, tak resime predani ponevadz nemame uplne komplatibilni program, takze musime zrejme tyden vydrzet. Jinak jak jsme si onehda psali o tech vysroubovanejch cenach, tak tady pani byla v pohode a rozumna, ale clovek narazi na veci … Jako pres polovinu psu cena dohodou = nejvyysi nabidce. Tuhle zena cetla na nejaky fb skupine, ze se nekdo odvazil zeptat, kolik by si jalo prodavajici predstavival. Dostal neskutecnou sodu, ze co je to za cloveka, ze resi penize kdyz si chce koupit zivyho tvora. Vysvetleni, ze 30- 40 (nebo kolik) tis. neni pro nej malo penz, tak chtel vedet zda si to bude moct dovolit nezabralo. Proste tazatel je smejd, kteymu jde pouze o penize. 
Skvely 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...