Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Nick06 napsal:

Já bych si ho vzal emoji6.png,mě na nějakém flíčku nesejde.Ty vole jak sem starý (46) tak tohle štěně mě rozněžnilo.

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk
 

Tak ja se taky snazil tvarit, ze je porizujeme jen kvuli jzene a dete, ale nejak mi to taky nevychazi 😁. Prvni noc byla dobra, rozumej klidna, tak snad ji to vydrzi, ackoli snad okusovat prakticky vsechno je zjevna. Ale porad jenro mensi cislo, nez jeji segry, ktrey mi v jednom kuse rozvazovaly tkanicky u bot. A mamka byla peknej macek, tak jsem zvedav jak tahle vyroste. Predchozi byla na stafika drobna, takova vic do teriera. No, uvidime. 

12E521BA-A470-4BDA-AFB7-B1EFE145F12C.jpeg

BE058D15-B7D2-4AAB-B8E4-BFB226B48BA2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvilema kouka jak jojo a ted prave chrni a nabira energii na nejaky ty skopiciny.

Jinak nakonec asi budeme porizovat nejakou prepravku do auta, ale nejak si nejsem jistej velikosti. Nicmene mam za to, ze treba toto by v eMku mohlo tacit ne? 
https://www.mall.cz/prepravky-psy/ferplast-atlas-40-professional?tab=parameters


 

9FCE5D0C-C2B9-44E5-B212-75D6000E4553.jpeg

84A6190B-F6AA-4765-9BF8-382620FF655C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, že standard plemene (btw je to jedno z nejstarších plemen na světě - první známky známky jsou 5000 let před naším letopočtem), je takový, že se psům v jednom až dvou dnech věku uši a ocas řežou. 

Je to z důvodu toho, že je to pes pracovní na obranu stáda před šelmami ( vlci medvědi šakali)  a tito by pak v případném boji měli výhodu, že maj psa za co chytit a psa stáhnout k zemi.

U nás je to samozřejmě zakázané, neb zákon o týrání zvířat.

Já mám psa dovezeného z Ruska. No z tama je SAO  ještě pořád sao (o českých chovatelských stanicích si nemyslím nic extra dvakrát dobrého).

A proto je můj pes bez uší.

A někteří to tu špatně nesou, když se napijou. Tak do mě rejou a já to pak taky špatně nesu 🙂

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, warann napsal:

Chvilema kouka jak jojo a ted prave chrni a nabira energii na nejaky ty skopiciny.

Jinak nakonec asi budeme porizovat nejakou prepravku do auta, ale nejak si nejsem jistej velikosti. Nicmene mam za to, ze treba toto by v eMku mohlo tacit ne? 
https://www.mall.cz/prepravky-psy/ferplast-atlas-40-professional?tab=parameters

Ten se fakt povedl :) ... hlavně ať je zdravý.

před 10 hodinami, mAra_ napsal:

Já mám psa dovezeného z Ruska. No z tama je SAO  ještě pořád sao (o českých chovatelských stanicích si nemyslím nic extra dvakrát dobrého).

A někteří to tu špatně nesou, když se napijou. Tak do mě rejou a já to pak taky špatně nesu 🙂

Mám to úplně stejně, psa mám taky z východu, o CZ chovu tohoto plemene -> no comment a můj pes taky nemá uši, ale rohy :D , takže s Tebou plně souhlasím a hlavně potvrzuji, co píšeš. Zdravotní hledisko některých plemen jsou mj. i časté záněty. Mimochodem tenhle pes je fakt krásnej.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...