Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Naše Mája-15let, bohužel, naše dlouhé procházky  které jsme podnikali ještě v zimě a na jaře jsou už minulost, její zdraví se zhoršilo,tak jsme rádi, že vylezeme alespoň za barák na kopec.... ale v hlavě je to pořád stejné trdlo🐕

P_20210810_181440.jpg

Upraveno uživatelem Radek.VV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pejskaři. Potřeboval bych poradit. Chtěl bych štěně Welsh Corgi Pembroke plemene. Už po něm koukám nějaký ten měsíc po netu a mám pocit, že všechny inzeráty, co jsem našel nebo na ně odpovídal, jsou podvod, jak vylákat z lidí prachy. Zkoušel jsem i corgiklub, ale tam jsou úplní fanatici, co po člověku chtějí pomalu životopis, podlahovou plochu bydlení a krví podepsaný závazek, jak se o psa bude člověk starat. Štěňata z chovných stanic jsou rozebrána dřív, než se narodí. Nevím, jestli je to pandemií nebo je to normální stav, ale sehnat psa je prostě nemožné. Nemáte někdo někoho v okolí, kdo tohle plemeno chová a s kým by se dalo normálně domluvit na štěňátku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, organic napsal:

Nazdar pejskaři. Potřeboval bych poradit. Chtěl bych štěně Welsh Corgi Pembroke plemene. Už po něm koukám nějaký ten měsíc po netu a mám pocit, že všechny inzeráty, co jsem našel nebo na ně odpovídal, jsou podvod, jak vylákat z lidí prachy. Zkoušel jsem i corgiklub, ale tam jsou úplní fanatici, co po člověku chtějí pomalu životopis, podlahovou plochu bydlení a krví podepsaný závazek, jak se o psa bude člověk starat. Štěňata z chovných stanic jsou rozebrána dřív, než se narodí. Nevím, jestli je to pandemií nebo je to normální stav, ale sehnat psa je prostě nemožné. Nemáte někdo někoho v okolí, kdo tohle plemeno chová a s kým by se dalo normálně domluvit na štěňátku? 

Moje dcera, která žije v UK, tři roky byla členkou Corgi Club, štěňata naprosto nesehnatelná. Po třech letech se jí zdařilo ujmout se fenky po těžce nemocné majitelce. 

image6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psík má otlaky na "loktech".. tak nějak všude píšou, že to je u krátkosrstých psů 70+ kg normální... Ale stejně mi to nedalo. 

Inu objednal jsem super odolnou psí matraci. Že ji dám tam, co normálně leží. Tak ji tam dám a psík si schválně lehne hned vedle ní. Dám jí jinam. A zase si lehne vedle... 

Mno... Tak dobře sem to myslel... A stejně tak mrcha spí radši na dlažbě....

Tak na té matraci budu asi spát já...

PXL_20210819_155707922.PORTRAIT.jpg

PXL_20210819_200128464.PORTRAIT.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Kupa54 napsal:

Moje dcera, která žije v UK, tři roky byla členkou Corgi Club, štěňata naprosto nesehnatelná. Po třech letech se jí zdařilo ujmout se fenky po těžce nemocné majitelce. 

Tak třeba se mi do 2030 povede :D Corgi is new Rolex

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 8. 2021 v 22:08, mAra_ napsal:

Psík má otlaky na "loktech".. tak nějak všude píšou, že to je u krátkosrstých psů 70+ kg normální... Ale stejně mi to nedalo. 

Inu objednal jsem super odolnou psí matraci. Že ji dám tam, co normálně leží. Tak ji tam dám a psík si schválně lehne hned vedle ní. Dám jí jinam. A zase si lehne vedle... 

Mno... Tak dobře sem to myslel... A stejně tak mrcha spí radši na dlažbě....

Tak na té matraci budu asi spát já...

Co jsi kupoval? Uvažuji, že tomu našemu klukovi budu muset taky nějakou pořídit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...