Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Chodíme často ven za tmy a holky slyší na zvuky.

Syknu - zmrznou na fleku, lusknu - zdrháme. Takže už se to dá poladit  :)

edit:

Někdy ale když houkne hejkal, naskáčou do náruče a konec .

 

 

 

dogfox_8.9a.jpg

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, kamilb napsal:

Chodíme často ven za tmy a holky slyší na zvuky.

Syknu - zmrznou na fleku, lusknu - zdrháme. Takže už se to dá poladit  :)

edit:

Někdy ale když houkne hejkal, naskáčou do náruče a konec .

 

 

 

dogfox_8.9a.jpg

to je fakt paráda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 8. 2021 v 19:51, mAra_ napsal:

Sobotní podvečer na zahradě...

 

PXL_20210814_174224924.jpg

PXL_20210814_174032432~2.jpg

Svět je malý. V sobotu ráno  si v rámci cyklo tour ,,Severní Čechy,, šlapu jednou vískou nad jedním  městem,  a v tom za plotem vidím známou psí tvář....a vedle druhou chundelatou ... a až paroží na stání smazaio veškeré pochybnosti kdopak to tam bydlí.

A pejsci naživo ještě krásnější , no a nezvaných hostů se fakt bát nemusíš  :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pejskaři, prosím o radu. Máme čubičku kříženec jezevčík a cosi, 8 roků. Před měsícem jí večer začala brutálně chcát krev

z jedné nosní ďůrky. Chlazení čumáku trochu pomohlo, ale buďte u psa celou noc až do rána. Ráno to vypadalo OK, tři dny

pohoda a pak zase. Tak na veterinu, tam jí píchal nějakou 4kombinaci (na srážlivost, b-čko atd), celkem tři návštěvy každý den. A pak dal doktor antibiotika na 10 dní. Celý měsíc byla v pohodě a včera večer zase krev. Zdaleka ne tak moc jak minule, ale je to běs. Tak jedem dnes zase. Říkám si, může to být i od plísní? Myslím alergie. Protože já třeba su alergický na plísně (jinak na nic) a stačilo tehdy se jenom k tomu psíkovi přiblížit, pohladit a už mně to zatahovalo dýchák. Při stírání krve z podlážky mně uplně zčervenaly hnáty a svědilo jak čert, jak jsem si ich močil v kýblu. A ten měsíc kdy byla v pohodě jsem žádné alergie necítil. Tak babo raď, musím o tom povědět dochtorovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 9. 2021 v 0:35, rommir napsal:

Svět je malý. V sobotu ráno  si v rámci cyklo tour ,,Severní Čechy,, šlapu jednou vískou nad jedním  městem,  a v tom za plotem vidím známou psí tvář....a vedle druhou chundelatou ... a až paroží na stání smazaio veškeré pochybnosti kdopak to tam bydlí.

A pejsci naživo ještě krásnější , no a nezvaných hostů se fakt bát nemusíš  :-))

Díky moc za pěknou zprávu. Je pěkné, že se navzájem poznáme i podle psů 🙂 a nejen podle hodinek. ..  a paroží... Ehm.

Máš pravdu, zloději máš úplně netrápí...

PXL_20210918_170823944.PORTRAIT.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...