Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Nedoběhnul. Je velký a těžký...  Leda by před ním uklouzla na ledě a zlomila si všechny nohy ... A ano, pak by ji vzal vejpůl. Jako ostatně všechno co je jakékoli zvíře. Jedinou výjimku tvoří Bára, NAŠE kočky a pes od tchána... Všechno ostatní má tendence zadávit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera před polednem mě útěk v lese- hledal jsem ho až do 22 h s baterkou ,dnes ráno sem to projížděl autem a asi 5km pěšky a mladý pán se vrátí živý a zdravý jen špinavý hladový a žíznivý.Co mě to jen připomíná?b35a568305f65495bbb920732d3fcd53.jpg

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Nick06 napsal:

Včera před polednem mě útěk v lese- hledal jsem ho až do 22 h s baterkou ,dnes ráno sem to projížděl autem a asi 5km pěšky a mladý pán se vrátí živý a zdravý jen špinavý hladový a žíznivý.Co mě to jen připomíná?emoji16.pngb35a568305f65495bbb920732d3fcd53.jpg

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk
 

očividně ví že něco provedl :D a to se vrátil teda domů? Krásnej...má skoro stejný fleky jako můj jen černý.. já mám hněďáka :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takové pidi kanape v pracovně... 90x180... A když se nám narodilo miminko, dobrovolně jsem ulehl na této mučící posteli. Pak jsme pořídili kunaka. 

Dodnes tam spím (žena s dcerou spí nahoře) a ve stejné místnosti spí i oba psi. 

A situace včera: Kunak mi na kanapi spí u hlavy, Bára u nohou a já namáčklý na zdi (ještě že jsem hubený ).  .... Prostě smečka spí spolu 🙂

jen jsem si měl pořídit větší kanape....

 

PXL_20211206_210105141.jpg

PXL_20211206_202655751.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...