Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, Red Dwarf napsal:

Kolegové, poraďte mi nějakého pesana k dětem, aktuálně teda do bytu, ale snad se letos přestěhujeme někam, kde bude zahrádka. Pes bude denně tak 5 hodin sám doma, což by mu nemělo vadit (jasně, chápu...), ale měl by zvládnout i pár hodin venku když se jde někam na výlet. Nechci vyloženě gaučáka, ale mazla pro děti a parťáka pro mě. Dík.

Už jsem to tu psal na obdobnej dotaz, ale za mě stafík. S dětma vydrží (a nechá si líbit) neuvěřitelný kusy a na výlety je taky v pohodě. Celkem malej psík, samozřejmě, že štěňata jsou celkem temperamentní a vyžadují nějakej ten pohyb, čímž myslím spíš pravidelně, než jen o víkendu.

Jo, a v současný době se neshání úplně dobře, ale o se netýká jen jich.

7969F55F-0094-4812-95E5-9D29D812116B.jpeg

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, warann napsal:

Už jsem to tu psal na obdobnej dotaz, ale za mě stafík. S dětma vydrží (a nechá si líbit) neuvěřitelný kusy a na výlety je taky v pohodě. Celkem malej psík, samozřejmě, že štěňata jsou celkem temperamentní a vyžadují nějakej ten pohyb, čímž myslím spíš pravidelně, než jen o víkendu.

Jo, a v současný době se neshání úplně dobře, ale o se netýká jen jich.

7969F55F-0094-4812-95E5-9D29D812116B.jpeg

Souhlasím s Warannem! AST jsem měl 13 let v bytě v paneláku. Pokud měl, zejména první tři roky, dostatečné fyzické vybití, tak byl doma v klídku - gaučík. Několik hodin (do 6-ti hodin určitě) doma vydrží taky v pohodě a hlavně neštěká na každou kravinu. Líbilo se mi, jak uměl jezdit výtahem - nastoupil k lidem, sedl si, koukal před sebe, výtah zastavil, on vyšel - nikoho si nevšímal. A poznal i správné patro. Tohle plemeno je moje srdcovka - k lidem se choval přátelsky, jen některé černé psy (labradory) nemusel. Zdravotní stránka, skladnost (33-34 kg) a krmení taky OK, nenáročné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Radek Cigi napsal:

Souhlasím s Warannem! AST jsem měl 13 let v bytě v paneláku. Pokud měl, zejména první tři roky, dostatečné fyzické vybití, tak byl doma v klídku - gaučík. Několik hodin (do 6-ti hodin určitě) doma vydrží taky v pohodě a hlavně neštěká na každou kravinu. Líbilo se mi, jak uměl jezdit výtahem - nastoupil k lidem, sedl si, koukal před sebe, výtah zastavil, on vyšel - nikoho si nevšímal. A poznal i správné patro. Tohle plemeno je moje srdcovka - k lidem se choval přátelsky, jen některé černé psy (labradory) nemusel. Zdravotní stránka, skladnost (33-34 kg) a krmení taky OK, nenáročné. 

Akorat ja tady opakovane matu, za coz se omlouvam. Mame a meli jsme Stafbulika, kterymu se obcas taky rika stafik. Kazdopadne podobna natura, ale kompaktnejsi provedeni, coz z hlediska zadani beru jako vyhodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kamilb Vidíš, všichni tři naši hladkosrstí ňufáci byli doslova chůvy - zvlášť ten první (o kterým jsme se srandou říkali že jde o krokodýla s plastikou na jezevčíka), malou si hned po přinesení z porodnice hned u dveří očuchal a byla jeho, akorát ke kočárku zaparkovanýmu před obchodem se nikdo cizí nesměl přiblížit, jinak byl kravál...

IMG_5775.jpg.71f5c31c2b084eb6e38427f22715fa65.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2022 v 10:01, kamilb napsal:

Hlavně ne jezevce, to sou klasické svině. Teď kdybych se připlížil a dupl, tak mi visí na nohavici.

dogfox_7.1.jpg

Mamku jednou u kamarádky jezevčík natvrdo hryznul. Ale ona jí varovala, ať ho rači nechá, že je vostrej. Ale nedala si říct :D Pak jsem měl na základce spolužáka, kterej měl doma taky hrubosrstýho jezevčíka a taky to byl hajzlík a několikrát dostal na prdel když se po mně chěl ohnat. Takže tohle plemeno u mě nemá dobrou pověst :)

Edit: čímž teda nic proti týhle dvojce, foto jako vždy dokonalý!

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 1. 2022 v 8:40, warann napsal:

Už jsem to tu psal na obdobnej dotaz, ale za mě stafík. S dětma vydrží (a nechá si líbit) neuvěřitelný kusy a na výlety je taky v pohodě. Celkem malej psík, samozřejmě, že štěňata jsou celkem temperamentní a vyžadují nějakej ten pohyb, čímž myslím spíš pravidelně, než jen o víkendu.

Jo, a v současný době se neshání úplně dobře, ale o se netýká jen jich.

 

V 4. 1. 2022 v 9:10, Radek Cigi napsal:

Souhlasím s Warannem! AST jsem měl 13 let v bytě v paneláku. Pokud měl, zejména první tři roky, dostatečné fyzické vybití, tak byl doma v klídku - gaučík. Několik hodin (do 6-ti hodin určitě) doma vydrží taky v pohodě a hlavně neštěká na každou kravinu. Líbilo se mi, jak uměl jezdit výtahem - nastoupil k lidem, sedl si, koukal před sebe, výtah zastavil, on vyšel - nikoho si nevšímal. A poznal i správné patro. Tohle plemeno je moje srdcovka - k lidem se choval přátelsky, jen některé černé psy (labradory) nemusel. Zdravotní stránka, skladnost (33-34 kg) a krmení taky OK, nenáročné. 

Podepisuji obojí - Amstaff i Staffbull jsou vhodná plemena k dětem, jsou to velcí srdcaři. Doporučuji nebrat modní modrou (šedá) je to krásná, ale náchylná srst na zdravotní problémy a různé alergie. Každému se to líbí, ale pak je majitel i pes smutnej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Sphinxx napsal:

 

Podepisuji obojí - Amstaff i Staffbull jsou vhodná plemena k dětem, jsou to velcí srdcaři. Doporučuji nebrat modní modrou (šedá) je to krásná, ale náchylná srst na zdravotní problémy a různé alergie. Každému se to líbí, ale pak je majitel i pes smutnej. 

Jeste - jako znamej lakomec -dodam, ze cenovej rozdil az 10 tis za barvu mi prisel fakt dost. Takze misto modni modry mame mame doma seredu, co vypada jak krizenec dalmatina a jack russela 😁.

9CCB676B-5B89-478E-A7C8-21CF416DE511.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, warann napsal:

Jeste - jako znamej lakomec -dodam, ze cenovej rozdil az 10 tis za barvu mi prisel fakt dost. Takze misto modni modry mame mame doma seredu, co vypada jak krizenec dalmatina a jack russela 😁.

No jo, ale máš po problému. A kdepak šereda, klasické zbarvení, úplně normálka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...