Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

před 45 minutami, DavidLC napsal:

Chtěla ho zachránit neasi 😀

Tak o tom bych mohl s uspechem pochybovat 😁. Tenhle tejden me nasrala 2x, krome tohodle jeste rozsapala muj oblibenej podsedak. Jsem ji rikal, ze jeste jeden zarez a dam inzerat a vymenim ji za ty plastovy moony. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, warann napsal:

Tak o tom bych mohl s uspechem pochybovat 😁. Tenhle tejden me nasrala 2x, krome tohodle jeste rozsapala muj oblibenej podsedak. Jsem ji rikal, ze jeste jeden zarez a dam inzerat a vymenim ji za ty plastovy moony. 

To můžeš s dětma, ne se psem 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape cítím s tebou. Naší to diagnostikovali v dubnu 2020 na stehenní kosti, od té chvíle jsem s ní byl nonstop do 14. srpna 2020. Dostala prášky, ty 4 měsíce netrpěla. Ale jak to metastázovalo do plic, nechali jsme ji v klidu usnout. Naše bolest ze ztráty nejlepšího kamaráda výměnou za její úlevu od trápení... neboj, zvládneš to

2021-04-17 03.26.17-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to strašně agresivní, zhoršuje se to každý den. Náš první pes nám odešel s leukemií. 10 let jsme si dali pauzu, strašně nás to sebralo, nechtěli jsme to zažít znovu. Teď svádíme vnitřní boj, jestli si vzít nového psa. Chovka ze které máme současného psa, má jarní pejsany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Berbatow napsal:

Je to strašně agresivní, zhoršuje se to každý den. Náš první pes nám odešel s leukemií. 10 let jsme si dali pauzu, strašně nás to sebralo, nechtěli jsme to zažít znovu. Teď svádíme vnitřní boj, jestli si vzít nového psa. Chovka ze které máme současného psa, má jarní pejsany.

Snad ti to trochu pomuze. U nas to byl pred dvema roky nador na zlazach a nasledne leukemie, nekolik mesicu marny a drahy boj v pomeru 50:50. I kdybychom dali vsechny penize a cas, i tak jsme dostali ultimatum, ze mozna jeste mesic, mozna rok, ale melo to rychlejsi spad. Pul roku pote uz s nama behal novy, jinak to neslo a udelali jsme dobre, pomohlo to zrejme vsem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 3. 2022 v 16:26, kuncák7 napsal:

V pátek ještě nevěděl, že jede v sobotu na úpravu, takže se se mnou ještě bavil.

IMG_20220318_184838.jpg

Tvl kuncaku je pravda, ze jeden musi obdivovat konstantnost Tvych fotek 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Berbatow napsal:

Je to strašně agresivní, zhoršuje se to každý den. Náš první pes nám odešel s leukemií. 10 let jsme si dali pauzu, strašně nás to sebralo, nechtěli jsme to zažít znovu. Teď svádíme vnitřní boj, jestli si vzít nového psa. Chovka ze které máme současného psa, má jarní pejsany.

Na to je každá rada marná. Buďte princezně oporou až do konce a pak se uvidí, třeba je vám souzeno jít kus cesty životem s dalším pejskem.
U nás se to vyřešilo tak nějak samo. Moje paní dalšího psa nechtěla, ale dcera nám chřadla před očima, nemohl jsem se na to dívat, tak jsem našel Kennyho - narodil se přesně 6 měsíců po rozloučení s Angie, daleko od nás, a přesto jsme se našli. I tak není dne, abych nemyslel na Angie - ale už to tolik nebolí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkej hop - aby na příští fotce maxipes nevyhlížel narušitele z nové střešní pozorovatelny nad parožím (a @mAra_ pak ve vlákně "co mě naštvalo" nesháněl pokrejvače) :speak_cool:

Štěstí že podobná alotria už u našeho důchodce nehrozí…

image.jpeg.dd8a3b509330d6034fa8d8fe523f904e.jpeg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...