Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Pánové, mám takovej smutnej problém, třeba mi někdo poradí s tipem.

Máme úmrtí v rodině a zůstala plonková 11 letá fenka Basenji. Bohužel jí vzít nemůžeme neb s naší roční fenkou stafbulíka fakt nejsou dobrá dvojka. A protože to bylo náhlý a nečekaný, nikdo nemá řešení. Zkoušel jsem nějaký dočasný umístění do útulku, ale zatím bez úspěchu. Se psím hotelem je problém, že pes je sice očkovanej, ale netušíme kde by měl bejt očkovák. 

Pes je na Pardubicku, ale pokud byste věděl o solidním místě, není problém jej převézt.

Než se do mě případně někdo pustí, je to prostě zcela nenadálá záležitost ze včerejška a u nás by to fakt nešlo, nesnesou se (navíc jsou obě feny). Budeme hledat a přemýslet co dál, ale teď to musíme alespoň dočasně vyřešit operativně.

Díky za pochopení a tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se picnu. V kontextu vyse uvedeneho jsem samozrejme kontaktoval X zarizeni. V jednom jsem dostal sodu ve stylu- ale dedictvi neodmitnete, ze? A z jinyho ted napsali, ze maji plno a pro priste si to mam rezervovat vic dopredu. Tvl, dotycnej zemrel vcera… coz z my poptavky celkem jasne vyplynulo. No nic, jdu si dat pivo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, warann napsal:

Se picnu. V kontextu vyse uvedeneho jsem samozrejme kontaktoval X zarizeni. V jednom jsem dostal sodu ve stylu- ale dedictvi neodmitnete, ze? A z jinyho ted napsali, ze maji plno a pro priste si to mam rezervovat vic dopredu. Tvl, dotycnej zemrel vcera… coz z my poptavky celkem jasne vyplynulo. No nic, jdu si dat pivo. 

Já měl prostě smůlu, že jsem tohle musel řešit také dva/tři roky zpět, nikdo s rodiny se k tomu neměl, naštěstí si ji nechali chvílí naší známí (fenečku jsem nechal vykastrovat).

Až po domluvě s mojí babičkou (protože už měla jednu fenku) pak zůstala u ní, no bylo s tím práce, seznamování atd. ALE NAKONEC SE PODAŘILO.

Samozřejmě každý nemá babičku a pod, pokud bydlíš v bytě, tak je to ještě horší.

Snad se Ti to podaří vyřešit stejně jak mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Prochy68 Dík, my právě původně hledali nějakej "lepší" útulek pro dočasnej pobyt, než se to nějak vymyslí namísto hotelu, kde chtějí ten očkovák a my jej neměli (ale už máme, našli).

Takže malej progres, nicméně kdybyste věděli o někom slušným, kdo by se eventuelně mohl psíka ujmout, budu rád za info via PM.

Jinak na to poslední, co jsem včera postoval, jsem měl velký cukání odepsat, že se tedav rodině  poptám jestli někdo nehodlá nějak ze dne na den nečekaně umřít a ať to případně včas nahlásí, abysme se podle toho mohli zařídit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, warann napsal:

@Prochy68 Dík, my právě původně hledali nějakej "lepší" útulek pro dočasnej pobyt, než se to nějak vymyslí namísto hotelu, kde chtějí ten očkovák a my jej neměli (ale už máme, našli).

Takže malej progres, nicméně kdybyste věděli o někom slušným, kdo by se eventuelně mohl psíka ujmout, budu rád za info via PM.

Jinak na to poslední, co jsem včera postoval, jsem měl velký cukání odepsat, že se tedav rodině  poptám jestli někdo nehodlá nějak ze dne na den nečekaně umřít a ať to případně včas nahlásí, abysme se podle toho mohli zařídit.

 

Asi jsme se špatně pochopily a já to hlavně nemyslel ve zlém, pokud jsem se Tě nějak dotkl, tak se omlouvám. Hlavně že se to vyřeší ke spojenosti všech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, warann napsal:

@sorondoProsim te uplne v pohode. Ptal jsem se a za radu /snahu jsem rad. Jesli se to zrovna hodi nebo ne je vec jina, ale jak rikam, snahu ocenuju. 

Dobře děkuji. Dej pak vědět jak to dopadlo. Já na ty naše společníky nedám nějak dopustit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...