Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

@Spongebob tak hlavne jsem podle reakci znamych na tuhle fotku pochopil, ze nekteri to vnimali jako ze ji psik roztrhal nebo tak neco. No a my ji pritom pouze strihali, na coz Fanča celou dobu zaujate cucela. I tak ale ovecky tohle nemaji rady, furt s sebou mrskaji a permanentne kadi. Ostatni pritom stoji u plotu, cumi a beci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, warann napsal:

 furt s sebou mrskaji a permanentne kadi. Ostatni pritom stoji u plotu, cumi a beci. 

asi bych se smál :D  Mít za domem obří lán, tak mám taky pár oveček a hlavně páreček lam :).  Tak ještě že to místo nemám :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 6. 2022 v 19:23, Beny66 napsal:

Máte doma někdo psa, co miluje vodu, ale bojí se plavat? Ten náš se vždycky jen brouzdá na mělčině, ale zase by to vydržel půl dne :D 

 

mika.jpg

My to s bernakem meli stejne. Nakone  jsem s brachou tehdy nahral, ze se topime a on nam prisel na pomoc. Pak se s nama asi 6 hodin nebavil, prootze zjistil, ze jsme to hrali..

No a pak z te vody vzdycky nesel dostat.

Jinal fesak, kolik mu je?

Ted nasi maji cuvace a ten to ma stejne. Ale ani po bricho nejde a fakt se boji... namoci si tlapy leda. Nasi maji jezirko a z toho pije v leze naklonena co nejvic dozadu, pak to vyfotim, je to vtipne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 6. 2022 v 19:23, Beny66 napsal:

Máte doma někdo psa, co miluje vodu, ale bojí se plavat? Ten náš se vždycky jen brouzdá na mělčině, ale zase by to vydržel půl dne :D 

 

mika.jpg

Tohle neznám, když jsem měl ovčáka, tak ten se vrhal po hlavě do vody i z třímetrové vejšky a neřešil, že si namočí uši - prostě skočil. A naopak, momentálně knírače nedostanu dobrovolně ani na mělčinu, do vody prostě nevleze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 6. 2022 v 19:23, Beny66 napsal:

Máte doma někdo psa, co miluje vodu, ale bojí se plavat? Ten náš se vždycky jen brouzdá na mělčině, ale zase by to vydržel půl dne :D

Ano, takto funguje i naše labradorka, Na hloubku ji dostane jen klacek (pouze někdy), nebo ji tam musím zatáhmout pomocí vodítka (to doprovází velmi vyčítavýmy pohledy).

Na druhou stranu trénuje kocoura, když dělá kliky:

maggie_a_mikes.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 6. 2022 v 10:52, vojta1 napsal:

My to s bernakem meli stejne. Nakone  jsem s brachou tehdy nahral, ze se topime a on nam prisel na pomoc. Pak se s nama asi 6 hodin nebavil, prootze zjistil, ze jsme to hrali..

No a pak z te vody vzdycky nesel dostat.

Jinal fesak, kolik mu je?

Ted nasi maji cuvace a ten to ma stejne. Ale ani po bricho nejde a fakt se boji... namoci si tlapy leda. Nasi maji jezirko a z toho pije v leze naklonena co nejvic dozadu, pak to vyfotim, je to vtipne :)

S tím topením jsme to taky zkoušeli a dělal, že mě nevidí. Možná jen prokoukl mé herecké výkony. :D 

Jinak je to přesné, hodinu se brouzda u břehu, ale břicho je maximum 

A jsou mu 4. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...