Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, kamilb napsal:

Jedna ze dvou hvězdiček co mi svítily na cestu zhasla, byly jí čtyři roky, byla v perfektní kondici.

Po náhlé nečekané těžké zdravotní komplikaci, 5 dnů po operaci. Sem zdrcen že sem jí nedokázal pomoci.

Ta druhá co mi zbyla je úplně ztracená. Valda byla vůdce smečky, udávala tempo a směr. Tonča mi jen bloumá za patou a drcá do nohy čumákem do abych ji vzal na ruce a nosil...

Je to 14dnů, až teď sem trochu schopný sesmolit pár řádků.

Tak to mě moc mrzí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, kamilb napsal:

Jedna ze dvou hvězdiček co mi svítily na cestu zhasla, byly jí čtyři roky, byla v perfektní kondici.

Po náhlé nečekané těžké zdravotní komplikaci, 5 dnů po operaci. Sem zdrcen že sem jí nedokázal pomoci.

Ta druhá co mi zbyla je úplně ztracená. Valda byla vůdce smečky, udávala tempo a směr. Tonča mi jen bloumá za patou a drcá do nohy čumákem do abych ji vzal na ruce a nosil...

Je to 14dnů, až teď sem trochu schopný sesmolit pár řádků.

Vím jak Ti je. Zažil jsem to v prosinci. Během 12 dnů byl konec. Rakovina ledvin. Bylo jí 6 let. Ta mladší je bez ní ztracená. Drž se. Jsem přesvědčený, že jsi jí dal krásné 4 roky života. Každý pes takové štěstí nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 7. 2022 v 10:47, kamilb napsal:

Jedna ze dvou hvězdiček co mi svítily na cestu zhasla, byly jí čtyři roky, byla v perfektní kondici.

Po náhlé nečekané těžké zdravotní komplikaci, 5 dnů po operaci. Sem zdrcen že sem jí nedokázal pomoci.

Ta druhá co mi zbyla je úplně ztracená. Valda byla vůdce smečky, udávala tempo a směr. Tonča mi jen bloumá za patou a drcá do nohy čumákem do abych ji vzal na ruce a nosil...

Je to 14dnů, až teď sem trochu schopný sesmolit pár řádků.

To mě moc mrzí Dane, drž se.
Ty jejich fotky zde jsem měl moc rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mlsoun1Taky držím palce - ten náš dědek vloni ochrnutí nějakým zázrakem (kortikoidy, hrozba novým štěnátkem, motivační klobáska na vylákání z pelechu) rozchodil, ale pomalu nám už začíná hluchnout (přestává slyšet i na “Na!” a začíná se bát ven), věk se holt u těch našich chlupatých členů rodiny občas projevuje i jinak než navenek… -_-

image.jpeg.0e92fdea26d5d036d07fd6c4f35faf07.jpeg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci.Žije...to je to nejhlavnější.

Lékařka před chvílí odjela.Takže srdíčko,velmi silná šelest,zvracení(po injekci to je dobrý),horečka.Takže antibiotika a další čtyři včelky.Tableta na srdce.

Úplně nás to rozhodilo.Ven už pomalu nechodí,ale i v domě je velké teplo.Najednou se převrátil na zem,začal sebou škubat.Extrémní rychlost dýchání a na té fotce začal být apatický.Jako by se ztrácel.

Nakonec se zjistilo,že má cukrovku,ale dělalo se to z těch rychlotestů.Uvidíme až udělají kompletní vyšetření krve a moči.Hlucháček to je taky.

Zatím tvrdě spí,uvidíme,co bude v noci a dále.

Prostě to jsou naše další děti,přátelé a kamarádi.Člověk si ani nepřipouští,respektive jsme si nepřipouštěli,že stárnou tak rychle-18 křížků je dost

@Radek124v zimě jsme si tím prošli taky.Přestal chodit,ale rovněž mu kortikoidy po pár týdnech pomohli.Bylo to až zázračné,neboť vůbec nechodil,respektive zadní část byla ochrnuta.Takže šála se provlékla pod trupem a tak se chodilo po zahradě venčit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...