Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Ja ted rozmyslim jakeho vybrat noveho partaka. Placam se v tom teda slusne.. zacnimam u krizencu z utulku a koncim u psu s PP. 

Koho se clovek zepta, ten neda dopustit na to co ma doma. Kamoska veterinarka mi tak 80% napadu rozmlouva (ten je debilni, ty sou preslechteny, ty nemocny, ty zly,..)

Bych chtel spis stredne velky plemeno,psa v dospelosti 20 - 40kg, hodnyho k detem, schopnyho zit trvale venku.

Zatim nejbliz je labrador, mozna irsky setr,...

Nejaky dalsi napad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mAra_ napsal:

Vím, že na posledních stránkách píšu převážně já... Snad odpustíte 🙂

Jinak dnešní první společné hlídání... Přísahám Boha, že na osmi týdnech to štěklo... Když tam kunak pak lítal okolo plotu a vydával zvuky...

sžívání je pomalé, ale postupujeme kupředu. On Kunak se nikdy (ani jako prťavé štěňátko) nechoval jako štěně, nikdy si moc nehrál, od mala hlídal a byl ostrý... Ono to tak jako má být, ale překvapilo mě, jak moc. A dneska poprvé jsme se Kunakem honili po zahradě spolu s malou, a on dováděl a malá se k nám připojila a bral ji jako součást hry... Takhle na to budu muset. A ono to půjde.

Umíš to poutavě popsat a doprovodit hezkými fotkami, rád to sleduju a těším se na další info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, mamenec napsal:

Ja ted rozmyslim jakeho vybrat noveho partaka. Placam se v tom teda slusne.. zacnimam u krizencu z utulku a koncim u psu s PP. 

Koho se clovek zepta, ten neda dopustit na to co ma doma. Kamoska veterinarka mi tak 80% napadu rozmlouva (ten je debilni, ty sou preslechteny, ty nemocny, ty zly,..)

Bych chtel spis stredne velky plemeno,psa v dospelosti 20 - 40kg, hodnyho k detem, schopnyho zit trvale venku.

Zatim nejbliz je labrador, mozna irsky setr,...

Nejaky dalsi napad?

Labrador a už jdi shánět chovnou stanici, my brali U Himalajskeho cedru

 

9E65BB1D-874D-4582-8AC3-F01DF45EA4AA.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už si spolu pět minut hráli... Je teda pravda, že když mu projde okolo pelechu tak pes vrčí a je hnusný... Ale hráli si, ne že se mnou, ale spolu! (Omlouvám se za kvalitu foto, byla tma a psi běhali...)

A malá už si zvyká na výhody psů, žijících v naší domácnosti... Mezi něž patří odpočinek na super drahé kožené sedačce. Takže může ležet vedle mě, když si večer čtu. V posteli spí se mnou (mám ve spodním patře v pracovně gauč, kde spávám a tam můžou i psi - denně toho využívají)... 

Edit: teď koukám, že malá tam vypadá, že sere, ale věřte, byl to jen jeden z jejích mohutných skoků...

PXL_20221220_213726412.jpg

PXL_20221220_203238166.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Brolo napsal:

Sníh byl prý super, teď na tu břečku už se pán moc netváří

 

před 10 hodinami, organic napsal:

Jj, sníh byl super. Nebylo potřeba furt čistit špinavý nízký podvozek :)

Pánové ty vaše lišky jsou podle mě, společně se zlínskými jezevčíky, nejroztomilejší zvířata ve vlákně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...