Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, mlsoun1 napsal:

Diky kluci.Jeste rano jsme sli na spolecnou vychazku,samozrejme jsem ho nesl a parkrat ho dal na travu.To bylo pusinek.
Je to tvrde louceni,stejne jak to bylo s dcerkou.Ten pohled nikdy nezapomenu kdyz mi umrela v naruci…tak posledni foto z dobrych casu

826F5CDB-6ACF-4273-A84A-BE2CB8542D52.jpeg

F4878228-CE5A-4EFB-B453-56F2FC3AC9FC.jpeg

Držte se, je to smutná zpráva. Mě se o Hopperovi zdává ještě po deseti letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, mlsoun1 napsal:

Diky kluci.Jeste rano jsme sli na spolecnou vychazku,samozrejme jsem ho nesl a parkrat ho dal na travu.To bylo pusinek.
Je to tvrde louceni,stejne jak to bylo s dcerkou.Ten pohled nikdy nezapomenu kdyz mi umrela v naruci…tak posledni foto z dobrych casu

Držím palce Marceli.

Můj první pejsek, rottweilerka Lady už s náma dlouho není, ale v avataru ji mám pořád.

Teď máme tohoto truhlíka (tedy truhlici):

20180508_084641.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mlsoun1Loučení s chlupatým členem domácnosti je vždycky doják - u nás to bylo na spadnutí předloni, taky už jsme toho našeho neřáda regulérně ořvali a nesli ochrnutýho k veterináři, aby si to tam na poslední chvíli  stihnul rozmyslet a postavit se na vlastní. Je teda o 4 roky mladší než Beník - o co lenivější je když se má jít ven, o to srdnatěji se domáhá pozornosti pod stolem. Každopádně 18 let už je u jezevčíka obdivuhodnej věk a bylo vidět že jste se o něj starali - tož ať Vám teď shora pomáhá dohlížet na svého nástupce... :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2023 v 13:08, mlsoun1 napsal:

Diky kluci.Jeste rano jsme sli na spolecnou vychazku,samozrejme jsem ho nesl a parkrat ho dal na travu.To bylo pusinek.

Vím, jak to máš. Já měl Barborku poslední noc doma, držel jsem jí kapačku a nosil ji ven. Aspoň jsme si všechno důležité řekli. Vím jak to bolí. Teď to píšu a pořád brečím... Bude líp... Ale zapomenout nejde.

Nové štěně pomohlo , ale nenahradí. Je to prostě nová kapitola, kterou teď spolu budeme psát...

PXL_20230105_183041080.PORTRAIT.jpg

PXL_20230106_211048384.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2023 v 21:17, Radek124 napsal:

@mlsoun1Loučení s chlupatým členem domácnosti je vždycky doják - u nás to bylo na spadnutí předloni, taky už jsme toho našeho neřáda regulérně ořvali a nesli ochrnutýho k veterináři, aby si to tam na poslední chvíli  stihnul rozmyslet a postavit se na vlastní. Je teda o 4 roky mladší než Beník - o co lenivější je když se má jít ven, o to srdnatěji se domáhá pozornosti pod stolem. Každopádně 18 let už je u jezevčíka obdivuhodnej věk a bylo vidět že jste se o něj starali - tož ať Vám teď shora pomáhá dohlížet na svého nástupce... :crying_anim02:

Nam se s Benou toto stalo 3x.Jednou prestal chodit,tak po injekcich se to rozchodilo.Cirka dva mesice jsme ho meli podvazaneho na venceni salou,sel po prednich a salou jsme meli zdvizene zadni nohy a pred peti lety ho osklive potrhal na namesti pes,takze ho na klinice dali dohromady a az na tik hlavou dobry.Po mesici ho zase napadl ten samy pes,natrhl mu krk a priplacl ho na zem a zase pater v loji,takze v Brne operace a zase sala.Vsechno nesl bravurne a ani neknikl.Takze zase sala a to se mu uz moc nechtelo,ale nebot to byl peknej kurevnik,tak jsem se domluvil se sousedem a ten se svou haravou fenkou chodil na venceni s nami a hle zacal zase chodit.Do pul roku v pohode,samozrejme jsme mu davali vitaminy a dalsi leky na chrupavky a svaly.Ale v poho.Jeste minule leto se stal tatkou😊Pulka Lostic jezevciku a nejenom jich jsou jeho potomci🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mAra_ napsal:

Vím, jak to máš. Já měl Barborku poslední noc doma, držel jsem jí kapačku a nosil ji ven. Aspoň jsme si všechno důležité řekli. Vím jak to bolí. Teď to píšu a pořád brečím... Bude líp... Ale zapomenout nejde.

Nové štěně pomohlo , ale nenahradí. Je to prostě nová kapitola, kterou teď spolu budeme psát...

PXL_20230105_183041080.PORTRAIT.jpg

PXL_20230106_211048384.jpg

Vim,vim,vlastne jsem ani nevedel co napsat.Ta ztrata vzdy zaboli kazdyho pejskare.Tak nejak kolem nas to v posledni dobe hodne odchazelo do psiho nebe a neni to prijemne se o tom bavit.Vzdy se ten hovor stoci az u noveho partaka.

Nebylo a neni to prijemne a nikdy nebude.Je to proste dobry pritel a partak.Brecel jsem jak maly kluk a jsem velmi rad,ze pani doktorka prijela domu,nez nekde jezdit.

Prave dnes jsme se bavili o novem partakovi se zenou a synkem.No nevim,jeste mame Artika-bisonka,je mu 12 a je to totalni zavislak.Tedy na me,kdyz jedu na delsi dobu mimo,tak ho musim brat sebou.Proste nezere a ani nepije.On je od mala porad u me,jdu na wc za mnou,garazi za mnou,jdu pro drevo sup za mnou,jdu do prace,hodinu vyje na okne,ted jsem ve vane a lezipod ni a spi.

Na benika byl zvykly,jeho sef.Taky spolu nekdy spali v pelechu,no v posteli😊

Nejsem si jist,jestli k nemu nekoho vzit ci nikoliv.Takto,miluji zvirata od mala a venku se muzu kamaradit,ale doma to je na jine kdyz hlidame pejska primo selma.Dalsi vec je ten jeho vek.

Tak Ti drzim palce s novym kamaradem a at Vam to spolu dlouze slape svetem😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, mlsoun1 napsal:

Vim,vim,vlastne jsem ani nevedel co napsat.Ta ztrata vzdy zaboli kazdyho pejskare.Tak nejak kolem nas to v posledni dobe hodne odchazelo do psiho nebe a neni to prijemne se o tom bavit.Vzdy se ten hovor stoci az u noveho partaka.

Nebylo a neni to prijemne a nikdy nebude.Je to proste dobry pritel a partak.Brecel jsem jak maly kluk a jsem velmi rad,ze pani doktorka prijela domu,nez nekde jezdit.

Prave dnes jsme se bavili o novem partakovi se zenou a synkem.No nevim,jeste mame Artika-bisonka,je mu 12 a je to totalni zavislak.Tedy na me,kdyz jedu na delsi dobu mimo,tak ho musim brat sebou.Proste nezere a ani nepije.On je od mala porad u me,jdu na wc za mnou,garazi za mnou,jdu pro drevo sup za mnou,jdu do prace,hodinu vyje na okne,ted jsem ve vane a lezipod ni a spi.

Na benika byl zvykly,jeho sef.Taky spolu nekdy spali v pelechu,no v posteli😊

Nejsem si jist,jestli k nemu nekoho vzit ci nikoliv.Takto,miluji zvirata od mala a venku se muzu kamaradit,ale doma to je na jine kdyz hlidame pejska primo selma.Dalsi vec je ten jeho vek.

Tak Ti drzim palce s novym kamaradem a at Vam to spolu dlouze slape svetem😉

Vzal bych si  k němu mladase, uvidíš, že ho ani nepoznáš- změní se ( navíc byl zvyklej na partáka ) a sám omládne. Měl jsem to tak vždycky ( u posledního NO jsem se dost bál, protože venku rval všechno - fenky, ...... kdykoli se na něj jen křivě někdo podíval či zavrčel. Přinesl jsem domů malého knírače a toho rváče jsem nepoznával - na konci nosil i sousedům kotata ). S nima je to těžký, ale bez nich mnohem těžší- aspon já to tak mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, mlsoun1 napsal:

Vim,vim,vlastne jsem ani nevedel co napsat.Ta ztrata vzdy zaboli kazdyho pejskare.Tak nejak kolem nas to v posledni dobe hodne odchazelo do psiho nebe a neni to prijemne se o tom bavit.Vzdy se ten hovor stoci az u noveho partaka.

Nebylo a neni to prijemne a nikdy nebude.Je to proste dobry pritel a partak.Brecel jsem jak maly kluk a jsem velmi rad,ze pani doktorka prijela domu,nez nekde jezdit.

Prave dnes jsme se bavili o novem partakovi se zenou a synkem.No nevim,jeste mame Artika-bisonka,je mu 12 a je to totalni zavislak.Tedy na me,kdyz jedu na delsi dobu mimo,tak ho musim brat sebou.Proste nezere a ani nepije.On je od mala porad u me,jdu na wc za mnou,garazi za mnou,jdu pro drevo sup za mnou,jdu do prace,hodinu vyje na okne,ted jsem ve vane a lezipod ni a spi.

Na benika byl zvykly,jeho sef.Taky spolu nekdy spali v pelechu,no v posteli😊

Nejsem si jist,jestli k nemu nekoho vzit ci nikoliv.Takto,miluji zvirata od mala a venku se muzu kamaradit,ale doma to je na jine kdyz hlidame pejska primo selma.Dalsi vec je ten jeho vek.

Tak Ti drzim palce s novym kamaradem a at Vam to spolu dlouze slape svetem😉

Kamaráde si silnej chlap. Vím jak to bolí, tedy jen ten pejsek. Prvního jsem si sám uspal, měl rakovinu prostaty a potom mozku. Bohoušek ( Sharpei  hnědé barvě) byl můj největší kamarád a parťák. Bylo mu 13 let.

Aničku kterou jsem dostal a od mimina spolu kamarádíme a vzájemně si sdílíme výhry i prohry máme nyní 14 let a to je na vestíka moc pěkný věk. Posledních pul roku nám velice rychle stárne. Nechce chodit na delší procházky, z mordy ji smrdí jako drakovi, občas nějaké boláky, občas to a občas tamto, občas ji jako podklouznou zadní nohy. Taky je úplně hluchá:-(

Každy rok jí na všechny tři místečka kupujeme v Jysku polštář z mikrovlákna a to ji myslím hodně pomáhá, že má relativně dobré klouby. Dobrůtky jen s Colagenem atd atd. Jídlo jen no grain.

Stejně to ale neoddálíme. Když mi umřel před dvěma lety táta ve stejný den jako J.P.Belmondo byl to pro mne asi nejhorší den ever. Až odejde Anička ? Vůbec si to neumím představit!!!

 

 

324357293_584083157063061_3696465819196715459_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 1. 2023 v 17:57, long napsal:

Kamaráde si silnej chlap. Vím jak to bolí, tedy jen ten pejsek. Prvního jsem si sám uspal, měl rakovinu prostaty a potom mozku. Bohoušek ( Sharpei  hnědé barvě) byl můj největší kamarád a parťák. Bylo mu 13 let.

Aničku kterou jsem dostal a od mimina spolu kamarádíme a vzájemně si sdílíme výhry i prohry máme nyní 14 let a to je na vestíka moc pěkný věk. Posledních pul roku nám velice rychle stárne. Nechce chodit na delší procházky, z mordy ji smrdí jako drakovi, občas nějaké boláky, občas to a občas tamto, občas ji jako podklouznou zadní nohy. Taky je úplně hluchá:-(

Každy rok jí na všechny tři místečka kupujeme v Jysku polštář z mikrovlákna a to ji myslím hodně pomáhá, že má relativně dobré klouby. Dobrůtky jen s Colagenem atd atd. Jídlo jen no grain.

Stejně to ale neoddálíme. Když mi umřel před dvěma lety táta ve stejný den jako J.P.Belmondo byl to pro mne asi nejhorší den ever. Až odejde Anička ? Vůbec si to neumím představit!!!

 

 

324357293_584083157063061_3696465819196715459_n.jpg

jeee taky máme westika :)  zatím pubertální trdlo, je to naše čtvrtá :)

FE96CB80-CB60-454C-845C-A86A912E6D98.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu si také pro radu  sem, protože na facobooku se s některými skoro všemi ženskými (čest výjimkám) nedá na téma psů rozumně bavit.

Měli jsme dva německý ovčák a dva labradory.  Bydlím v dvougeneracnim domě se zahradou.

Rodiče jsou již pokročilého věku a po tragické smrti naší ještě mladé labradorí holky už psa nechtějí (sami Ví,že už by psa na plný úvazek už nezvladli)

Mě je ale smutno a nějakého pejska bych doma chtěl (kdyby pronto byly podminky chci zblnovu nemeckeho obcaka,ale nejsou).  Zároveň bych byl rád,  aby nám jej naší byli schopni občas pohlídat. 

Takže hledám nějaké malé plemeno,  které bude u nás,  panem budu já, může být s námi uvnitř trvale.  Nechci nic příliš ustekaneho.  Děti mám 7 a 12 let a další rozhodně neplanujeme. 

Napadá vás něco?

Francouzsky buldoček? 

Díky za rady 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...