Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Tož si nejsem jist,jestli jsem netrefil na množitele.Domluvil jsem si schůzku s pánem(no bylo mi trošku divné,že mi nechce sdělit jméno,příjmení),budiž.Až na místě.Někdo je takový.Další věcí je,že se chtěl setkat ve vedlejším měste.kde jsem několik roků bydlel a řekl mi danou adresu.Víme známe všechny ulice,pán nevěděl ani co je v okolí.Řekněme...nováček.Ale žena pořád naléhá,že chce pejska,tak když hned,tak hned.Nakonec se ji otevřeli oči.Ale k věci.

Pán (rom)přišel s krásným,velmi hubeným,ale hravým pejskem.Jedná se o tří měsíční štěně,ať to napíši přesně.Pejsek nebyl z chovné stanice.Ale od majitele,který ji má měsíc a musí dát pejska pryč ohledně toho,že jeho děti dostali vyrážku a lékař je odeslal na alergologii na testy.Znám takový případ,stane se a když se to řeší hned,tak je to pro všechny lepší.

Na další otázky.Matka-fena,otec-pes.No matka je 100% jezevčík,tu jsem viděl.Vůbec nevěděl očkování.Jen že ji koupil v lékárně tabletu na odčervení.Ptal jsem se,jestli s ní byl na veterině.Proč bych to dělal?Říkám mu dobře tedy,sepíšeme smlouvu a zítra zajdeme ne veterinu k naší lékařce.Ať ji prohlédne,nelíbila se mi ta pohublost,ještě jsem to nezažil a ani ty chlupy,takové prořídlé.To se mu už nelíbilo.No Já bych Vám dal psa,Vy mi dáte hned finance a naschle.Žádný zájem,kam jde pes a ke komu.Upřímě,nikdy jsem takové jednání nezažil.

Rozloučili jsme se,že mu ještě brnknu a on se vydal jako domů a Já do vozu.A proč jako?

Venku zrovna bylo venčení pejsků a daní  pejskaři a to hlavně babky-drbny.Tak jsem se na pána zeptal,už mi to prostě bylo divné.Neboť se jedná o panelové domy a to v dané lokalitě pouze tři,tak se tam lidé a hlavně pejskaři znají.Paní byla z vchodu kde prý bydlí prodejce.Paní zde bydlí přes 20 roků a nikdy ho neviděla a neboť je v důchodě,tak ani pejska nezná,že by s ním někdo za poslední dobu chodil po venku.

 

Nebudete tomu věřit,před dvěma týdny jsem natrefil na inzerát papírových jezevčíků v Olomouci a hle psala mi paní z Itálie.To jsem raději rovnou vzdal.

 

Takže počkáme na jaro,jsem na seznamu u jednoho pána v chovné stanici,který chce nakrýt fenu,ale zde uvidíme,jestli se to povede.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Prochy68 napsal:

Ale mozna bys zachranil psa a udelal dobrej skutek
 

No ale zas by tim podporil cernej trh (no pun intended).. a cigos by sel uloupit dalsiho pseka a strelit dalsimu "zachranci"... byt mi je psa lito, tadle levota by se proste nemela podporovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale zas by tim podporil cernej trh (no pun intended).. a cigos by sel uloupit dalsiho pseka a strelit dalsimu "zachranci"... byt mi je psa lito, tadle levota by se proste nemela podporovat..
Jo to mas pravdu, byla to jen takova uvaha

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pejska je mi lito,ale takove jednani neuznavam.Dalsi veci je,ze jsem se nikdy nesetkal s tak pohublym stenetem a tak si rikam,ze i kdyz se slituji na pejskem,tak se taky muze stat,ze budu vecne travit na veterine,tedy pokud se dozije nejakeho veku.Kamarad si takto koupil rovnez pejska a nemel ho ani rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Radik napsal:

Chjo... :( Už po prvních řádcích co jsem začal číst se divím, že sis ještě říkal "ok, budiž"...

Rikal jsem si to kvuli zene,nebot je po raku v invalidnim duchode(sice jeste porad uci,ale jen par hodin tydne)a rada by zase pejska.Na rasu je zvykla a hlavne je nemoci limitovana na mala plemena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, mlsoun1 napsal:

Rikal jsem si to kvuli zene,nebot je po raku v invalidnim duchode(sice jeste porad uci,ale jen par hodin tydne)a rada by zase pejska.Na rasu je zvykla a hlavne je nemoci limitovana na mala plemena.

Ahoj, vím máte rádí jezevčíky, ale co takhle změna? Měly by jste divocha hned.

https://www.facebook.com/groups/1647869405479896

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...